سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  مراسم تکریم و معارفه رئیس امور ساختمانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق طی حکمی از سوی سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق،صبح امروز در مراسمی ضمن تجلیل از زحمات دهقانی رئیس سابق امور ساختمانی شرکت،رنجبر به این سمت منصوب شد.
کد خبر: ۱۸۸۷۱
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مارس ۲۰۱۹ – ۱۵:۰۸

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، مراسم تجلیل و معارفه رئیس امور ساختمانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز با حضور مدیر حوزه مدیر عامل، سرپرست حراست، مدیرروابط عمومی و کارکنان امور ساختمانی شرکت در محل دفتر این مجموعه  برگزار شد.

در ابتدای این برنامه سید مصطفی فخری مدیر حوزه مدیرعامل از زحمات دهقانی رئیس سابق امور ساختمانی شرکت سنگ آهن تشکر کرد و برای رنجبر که به این سمت منصوب شده است،آرزوی موفقیت کرد و امیدوار شد همه دست در دست یکدیگر در جهت تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و شرکت قدم بردارند و سال ۹۸ نوید موفقیت های روز افزون برای این مجموعه باشد.

 

سپس دهقانی با بیان اینکه در اسفند سال ۹۱ به عنوان رئیس امور ساختمانی شرکت منصوب و ۶ سال فعالیت نمودم،افزود: از سال ۷۵ که وارد شرکت شده ام با رنجبر دوست و همکار بودیم. وی چند سال در این مجموعه بوده و گزینه خوبی برای این انتخاب است و برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و آماده هر گونه همکاری در راستای اهداف شرکت خواهم بود.

 

در ادامه رنجبر رئیس امور ساختمانی شرکت ضمن تشکر از سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به جهت حسن نظر و اعتماد ایشان برای انتخاب وی گفت: تلاش کردم در این سال های فعالیتم پاکدستی و درستی را سرلوحه کار خود قرار دهم. سال ۷۳ وارد شرکت شدم و ابتدا در بخش نظارت ساختمانی چند سالی همراه با دوست عزیز دهقان فعالیت نمودم و چند سالی در بخش های دیگر مشغول به کار بودم و تلاش کردم آنچه در توان است انجام دهم و اکنون توفیق شد تا مجدد در قسمت امور ساختمانی شرکت به فعالیت خود ادامه دهم.

 

وی افزود: امیدوارم هر گونه اقدامی با هماهنگی انجام گیرد و از تجربیات همکاران نیز استفاده خواهم کرد تا کارها به خوبی به پایان برسد.

 

 سپس سیف اللهی مدیر حراست شرکت ضمن خدا قوت به دهقان و همکاران وی با آرزوی موفقیت برای رنجبر امیدوار شد تعامل ها افزایش پیدا کند و آنچه سیاست شرکت و سرپرست مجموعه است به نحو احسن انجام گیرد و بدون شک آنچه در توان باشد با هماهنگی و همکاری انجام خواهد گرفت.

 

همچنین حسن زاده مدی روابط عمومی شرکت در سخنانی کوتاه با اشاره به کلام امیر المومنین(ع) گفت: (( از ابزار مهم ریاست سعه صدر است.)) بحمدلله هر دو آقایان دهقان و رنجبر از این ویژگی برخوردار هستند. روحیه گشاده، متانت، سختکوشی از ابزارهایی است که در این چند سال اخیر مقام معظم رهبری در خصوص وجدان کاری و انضباط اداری در ذیل سخنان خود مطرح نمودند و و همواره توصیه می کردند مسئولین و مدیران نظام از این خلق و خوی برخوردار شوند.

 

وی با آرزوی موفقیت، توفیق و سعادت برای این دو همکار در پست های خود که جز رنج و زحمت و بار مسئولیت برای آنان چیزی نخواهد داشت،اظهار کرد: در یک مجموعه، مدیریت حکم بند تسبیح را دارد که ایجاد وحدت بین دانه های آن می کند و در سایه این وحدت و اجتماع و کمال، سیستم را به سمت تعالی و رشد در سایه مدیریت سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پیش خواهد برد .

 

لازم به ذکر است؛ رنجبر از مهندسین با تجربه شرکت و از خانواده معظم شهدا می باشد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  485
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15243
بازديد ماهانه :  60724
کل بازديد سایت :  4494037
بازديدکنندگان آنلاین :  0