سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار سرپرست شرکت سنگ آهن بافق با خانواده معظم شهید حسین قاسمیان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق امشب به همراه جمعی از مدیران شرکت با حضور در منزل شهید حسین قاسمیان با خانواده معظم وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمد علی ابوطالبی سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی امشب به همراه مدیر روابط عمومی ، مدیر بهداری شرکت ، مدیر حوزه مدیریت و مسئول امور شاهد شرکت با حضور در منزل شهید حسین قاسمیان از خانواده معظم شهید تفقد و دیدار کرد .

در این دیدار سرپرست شرکت سنگ آهن با اشاره به اینکه امروز تمام امنیت و آرامش خود را مدیون جانفشانی شهداء و مجاهدت ایثارگران هستیم،گفت: بر همه واجب است تا با حفظ و حراست از این نعمت بزرگ، قدردان خانواده های معظم شهداء و ایثارگران باشیم .

ابوطالبی با بیان شرایط سخت جهان امروز ، آرامش و امنیت حاکم در ایران اسلامی را نتیجه تمسک به حبل الله المتین و وحدت و یکپارچگی امت دانست و اظهار داشت : بنا به فرموده قرآن مجید دست قدرت الهی بالای دست جماعتی است که از تفرقه دوری می کنند و با الفت و مهربانی در کنار یکدیگر زندگی می کنند .

وی با بیان اینکه همه ما شرمنده خانواده معظم شاهد هستیم، تصریح کرد : خدمت به خانواده های شاهد باعث افتخار و سرافرازی ما است،زیرا آنان چشم و چراغ ملت هستند و هیچ چیز نمی تواند جبران مجاهدت بزرگ شهیدان والامقام را بنماید .

در پایان این دیدار محمد علی ابوطالبی در کمال خشوع به سخنان و درخواست های خانواده شهید معظم قاسمیان گوش فرا داد و در خصوص رفع آنان دستورات لازم را صادر کرد و از صبوری و شکیبائی خانواده شهید تجلیل نمود.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1458
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9567
بازديد ماهانه :  53172
کل بازديد سایت :  4442880
بازديدکنندگان آنلاین :  0