سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  گزارش تصویری بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پروژه های در دست اقدام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق محمد شریعتمداری و هیئت همراه در ادامه سفر خود به بافق از معدن چغارت،طرح در دست اقدام شرکت سنگ آهن مرکزی و پروژه گندله سازی سه چاهون بازدید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مسئولان حاضر در ابتدای این برنامه از پیت معدن و نحوه استخراج سنگ آهن بازدید کردند و سپس از پروژه گندله سه چاهون بازدید نمودند که شفیع مدیر پروژه پیرامون این طرح عظیم توضیحاتی ارائه داد و بیان کرد: این پروژه مجموعه ای از متریال هندلینگ،حمل مواد و آماده سازی خوراک برای گندله سازی است و عمده تکنولوژی آن با تیسن کروپ و تجهیزات اصلی آن ساخت شرکت کوپرن آلمان است و اکنون این پروژه پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد را دارد.
وی با بیان اینکه ظرفیت تولید ۵ میلیون تن است،افزود: ما قابلیت تولید تا ۷۷ میلیون تن را نیز داریم و تنها باید به فکر تامین خوراک بود چرا که عمر چغارت رو به پایان است.
 در این بازدید مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، مهمترین دغدغه شهرستان را تامین خوراک گندله سازی عنوان کرد و از وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواهان حمایت و کمک شد که شریعتمداری در این زمینه قول مساعدت داد تا این پروژه ملی در دهه فجر ۹۸ به بهره برداری برسد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  915
بازديد دیروز :  1346
بازديد هفتگی :   11548
بازديد ماهانه :  90985
کل بازديد سایت :  255235
بازديدکنندگان آنلاین :  2