کمک به تکمیل پروژه های شهرداری با پرداخت به موقع عوارض شهر
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  کمک به تکمیل پروژه های شهرداری با پرداخت به موقع عوارض شهر مدیر عامل شرکت سنگ آهن در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیرامون بحث 2 درصد عوارض شهر بیان کرد: تلاش کردیم با پرداخت به موقع و منظم عوارض کمکی به شهرداری در تکمیل پروژه های آن نماییم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، نشست مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان صبح امروز با حضور مدیر حوزه مدیرعامل،مدیر روابط عمومی و سرپرست مالی  و بازرگانی شرکت در محل شهرداری برگزار شد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در این نشست پیرامون بحث ۲ درصد عوارض شهر بیان کرد:  تلاش کردیم با پرداخت به موقع و منظم عوارض کمکی به شهرداری در تکمیل پروژه های آن نماییم.

وی در زمینه عمل به مسئولیت های اجتماعی تصریح کرد: به عنوان فردی بومی هر هزینه ای برای شهر و آبادانی آن را به نفع خود و دیگر شهروندان می دانم،چرا که هر کجا باشیم در نهایت به بافق تعلق داریم و با خرد جمعی و همفکری می توان هم افزایی و کمک کار یکدیگر باشیم.

فلاح مبارکه در بحث تامین خوراک چغارت با بیان اینکه این موضوع از سوی استاندار،نماینده مجلس به جد در حال پیگیری است،اظهار کرد:  اقدامات خوبی از سوی عسکری مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی فولاد کشور انجام گرفته است و باید مسائل شهر درآرامش پیگیری شود تا به نتیجه رسید.

وی افزود: معدن دی ۱۹ کارهای اکتشافی آن در حال انجام است و در بحث جاده نیز ۶۰ کیلومتر آن در زمان مدیریت محمد جواد عسکری آماده و ۴ کیلومتر نهایی نیز عملیات آسفالت آن به زودی آغاز می شود.

مدیر عامل شرکت به تلاش همگان برای حضور و جذب سرمایه گذاران در شهر تاکید کرد و گفت: جذب سرمایه گذاران لازمه توسعه و رونق شهر است.

وی خاطر نشان کرد: با همکاری همه مجموعه شهر در حال انجام کارهای اصولی و زیر بنایی هستیم و نیازمند زمان برای رسیدن به نتیجه هستیم.

فلاح  با بیان اینکه بافق در مقایسه با دیگر شهرستان از وضعیت بسیار خوبی در بحث های مختلف برخوردار است،افزود:  ما می توانیم با استفاده از ظرفیت ها و پتانسل های موجود و ثروت خدادادی شهر و تلاش مضاعف بیشتر از گذشته بدرخشیم.

وی در بحث ورزش دیدگاه مجموعه سنگ آهن را تکمیل زیر ساخت ها عنوان کرد.

فلاح مبارکه در بحث آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کلنگ ۳ مدرسه با مساعدت شرکت سنگ آهن به زمین زده شده و ۳۰ درصد کار توسط این مجموعه انجام می گیرد،بیان کرد: در بحث بهسازی و بازسازی مدارس نیز اعلام آمادگی برای هر گونه کمکی را نیز کرده ایم.

بحث جاده بافق – بهاباد و تسریع در عملیلات خاکی قطعه چغارت تا سه چاهون زودتر از زمان اعلام شده،مبلمان شهری،ایجاد جاده خرانق،فاضلاب شهری،تغییر و تحولات در بحث فضای سبز و استفاده بهینه از آب با استفاده از روش های نوین آبیاری از دیگر مواردی بود که مدیر عامل شرکت به آن اشاره کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  7626
بازديد دیروز :  1094
بازديد هفتگی :   32032
بازديد ماهانه :  164170
کل بازديد سایت :  4911707
بازديدکنندگان آنلاین :  0