پیام تبریک مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت عید سعید فطر
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  پیام تبریک مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت عید سعید فطر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر عید بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه مردم مومن و خداجوی بافق و مسلمانان جهان به ویژه پرسنل خدوم و سخت کوش چغارت تبریک و تهنیت عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

“الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا”

رمضان دعوتی است به بازیافتن خویشتن گمشده ، ندایی است برای توجه به خدای فراموش شده، ضیافتی است برای تناول از مائده تقوا و پایان این مهمانیِ خدایی عید فطر است؛ عید توفیق بر طاعت و اطاعت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان. فطر، چیدن میوه‌هایی است که از فطرت می‌جوشد. فطر سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است. پیروزی بر خصم درون، جشنی روحانی دارد به نام عید فطر که میثاق بستن با فطرت را از سوی روزه داران مجاهده‌گر اعلام می‌دارد. عید فطر پاداش افطارهای خالصانه است، مُهر قبولی انفاق‌های با قصد قربت و پایان‌نامه دوره ایثار و گذشت در مسائل مالی است. فطر عید خداجویی و خداترسی و خداپرستی است.

فطر ، جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نائل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشند.

این ‌جانب پیشاپیش ، ضمن تبریک این عید بزرگ اسلامی بهترین آرزوهای قلبی‌ام را توام با سلامتی و عزت برای همه مسلمانان جهان ، به خصوص مردم مومن و معتقد شهرستان دار الشجاعه بافق و بویژه پرسنل مؤمن و سخت کوش چغارت بزرگ، از خداوند منان مسئلت دارم و قبولی طاعات و عبادات شما را از درگاه احدیت خواهانم.

 

رضا فلاح مبارکه

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  290
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51348
بازديد ماهانه :  190397
کل بازديد سایت :  4738326
بازديدکنندگان آنلاین :  0