سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبرک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی،کارشناسان و رابطین روابط عمومی تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دنیای امروز دنیای رسانه های جمعی وافکار عمومی است و استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در چنین فضایی شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است و بی تردید توفیق یا عدم توفیق سیاست ها و برنامه های مدیران در فراهم کردن بستر مشارکت و همکاری مردم است که توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد،امیدواری ، همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته باشد.

روابط عمومی به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دوسویه ، ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پیام های روشن، دقیق و شفاف ، برنامه ریزی کاربردی و اقدامات عملی و قابل اجرا ، نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف موردنظر سازمانی دارد.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دو چندان شده  به گونه ای که موفقیت هر سازمان‌ و شرکت‌، و دوام آن در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ آن مجموعه وابسته است.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به مدیر و کارشناسان پر تلاش روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.

و کلام آخر اینکه، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال ” رونق تولید ” نامگذاری شده از تمامی معاونین ، مدیران و  سرپرستان و آحاد پرسنل عزیز شرکت عموماً و مدیر و کارشناسان حوزه روابط عمومی شرکت خصوصاً انتظار می رود با برنامه ریزی و حمایت عملی، تقویت و ارتقای روابط عمومی را جدی بگیرند و این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و خط مشی شرکت، بیش از گذشته فعال کنند.

رضا فلاح مبارکه

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  3966
بازديد دیروز :  3068
بازديد هفتگی :   16124
بازديد ماهانه :  57579
کل بازديد سایت :  4560228
بازديدکنندگان آنلاین :  1