سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به محمد علی طالبی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت انتصاب محمد علی طالبی به عنوان استاندار یزد پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی انتصاب محمد علی طالبی به عنوان استاندار یزد را تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

 

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد علی طالبی

سلام علیکم

کسب رأی اعتماد از هیئت محترم وزیران و انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان استاندار استان دارالعباده یزد  بسیار باعث مسرت و خشنودی است.

استان یزد به عنوان غنی ترین استان در سطح کشور از حیث ذخایر خدادادی ، فرصت ها و ظرفیت های فراوانی را در بر دارد که نیک به آن واقف هستید.

وجود صنایع گوناگون، اقلیم زیستی متنوع، معادن متعدد و از همه مهمتر خیل عظیم جوانان پرشور و با ایمان و سرشار از علم و دانش و استعداد، از مزیت هایی است که این استان از آن برخوردار بوده و بر ارزش های بی انتهای این خطه افزوده است و تردید ندارم با درایت و تدبیر جنابعالی گام های مؤثری در ارتقای کمی و کیفی این دار الایمان برداشته خواهد شد .

اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که از یادگاران شهدا می باشید رجاء واثق دارم  با عنایات حضرت حق   ،   در پرتو   هم اندیشی  و  هم فکری و تبادل تجربیات جهت  یافتن  راهبردها  و   ساز و کارهای   لازم  برای  ایجاد گسترش عملیات زیر بنائی و توسعه همه جانبه استان،  اهتمام ورزیده و با تفکر وسیع خدمتگزاری و با عزم جزم و اراده ی راسخ توام با شجاعت و اخلاص و طلب همت مضاعف به تقویت و تعمیق و تمشیت اهداف مورد نظر دار العباده یزد نایل آیید.  انشاالله تعالی .

                                                                                والله عنده حسن المأب

                                                                               علی اکبر رحیمی بافقی

                                                      مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1465
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9574
بازديد ماهانه :  53179
کل بازديد سایت :  4442887
بازديدکنندگان آنلاین :  0