سنگ آهن مرکزی ایران بافق
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  پیام تبریک سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت روز معلم سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به معلمین فرهیخته و باصفای خطه عالم پرور و فرهنگ مدار شهرستان بافق تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

به نام خداوند علم و اندیشه

درود و سلام بر پیام آوران نور و انسانیت، مردان و زنانی که خالصانه و با تمام وجود دستان کوچکمان را گرفتند تا با آرامش از پیچ و خم های مسیر بگذریم، راه را نشان دادند تا در چاه نیفتیم، همراهی مان کردند تا گمراه نگردیم و امروز هر که هستیم و به هرجا رسیده ایم وامدار سرچشمه نگاه محبت آمیز و خرمن علم و معرفت این صبوران بی ادعا هستیم.

هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، فرصت مغتنمی است تا به یاد روزهای خوش مدرسه، یعنی ایام رویش و رشد و بالندگیمان، در برابر بزرگ معلمانی که کلامشان نور بود و نگاهشان روشنی بخش راه و لبخندشان نیروبخش حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه فرد و جامعه؛ تمام قد بایستیم و خاضعانه سر تعظیم فرود آوریم که (( من علّمنی حرفا فقد صیّرنی عبدا))  و بی شک ” زبوسیدنی های این روزگار یکی هم بود دست آموزگار

اینجانب بر خود فرض می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری، محضر تک تک فرهنگیان عزیز، معلمین فرهیخته و باصفای خطه عالم پرور و فرهنگ مدار شهرستان بافق، ارادت و تبریک ویژه خویش را همراه با تقدیر و قدرشناسی تقدیم نمایم.

امیدوارم با همت والای همه فرهنگیان عزیز، استادان و معلمان فرهیخته و تلاش به سوی جامعه ای پویا و با نشاط گام برداریم تا فردایمان بهتر از امروز رقم بخورد. تلاش مشفقانه و مخلصانه امروز معلمان، فرزندانمان را برای ساختن و اداره کردن هر چه بهتر جامعه اسلامی و انسانی و تحقق آرمان ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری آماده خواهد نمود.

 

رضا فلاح مبارکه

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  1833
بازديد دیروز :  2933
بازديد هفتگی :   14024
بازديد ماهانه :  70503
کل بازديد سایت :  321302
بازديدکنندگان آنلاین :  2