نشست مسئولین داروخانه های بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  نشست مسئولین داروخانه های بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق جلسه تعامل و همفکری مسئولین داروخانه های بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به جهت ایجاد و راه اندازی داروخانه در شهرک آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ جلسه تعامل و همفکری داروخانه داران با  مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به جهت ایجاد و راه اندازی داروخانه ای در شهرک آهنشهر روز گذشته با مسئولین داروخانه های بافق ،غلامرضا پور مدیر HSE،محمد زمان وحید رئیس بهداری آهنشهر و رئیس شرکت نسیم سلامت در دفتر مدیرعامل شرکت سنگ آهن برگزار شد.

رضا فلاح مبارکه در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، هدف از برگزاری این نشست را با توجه به خواسته عمومی پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مبنی بر وجود درمانگاهی در شرکت و نیاز به ایجاد و راه اندازی داروخانه ای جهت ارائه خدمات دقیق تر و بهتر اظهار داشت : برای رفع نیازهای دارویی پرسنل و در آستانه بازنشستگی ۲ تن از کارکنان متخصص در داروخانه شرکت، این نیاز را احساس نمودیم.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد داروخانه تنها به جهت ارائه هر چه بهتر و دقیق تر خدمات داروئی به کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق است،افزود: ما متولی سلامت پرسنل خود هستیم و در این راستا باید برای ارائه هر چه بهتر خدمات به آنان تلاش کنیم، این داروخانه برتری خاصی نسبت به دیگر داروخانه ها نخواهد داشت و طبق قوانین و ضوابط ایجاد و با شرکت همکاری خواهد داشت.

شایان ذکر است؛ در این نشست پس از بحث و تبادل نظر با داروخانه داران، تصمیمات و تدابیر لازم برای ایجاد داروخانه ای در شهرک آهنشهر انجام گرفت.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  7618
بازديد دیروز :  1094
بازديد هفتگی :   32024
بازديد ماهانه :  164162
کل بازديد سایت :  4911699
بازديدکنندگان آنلاین :  0