نشست سالانه مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  نشست سالانه مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه نشست سالانه مدیرعامل، مدیران،معاونان و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه صبح امروز در سالن کنفرانس هتل نیکان برگزار شد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور در ابتدای این نشست عملکرد یکساله این موسسه را مورد بررسی قرار داد و سپس مدیران عامل شرکت‌های تابعه به ارائه گزارش و بیان عملکرد یکساله خود پرداختند.

 محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور در گفتگویی کوتاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،پیرامون این نشست و هدف از برگزاری این مراسم گفت: نشست مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و شرکتهای تابعه پس از چندین سال مسکوت ماندن. برگزار شده تا بتواند روند بودجه بندی خود را بر مبنای سال ۹۸ و براساس اهداف تعریف شده مورد مداقه و کاربرد قرار دهد و این نشست باعث می شود همه شرکت ها در جریان روند برنامه های صندوق فولاد کشور قرار گیرند.

وی مهمترین شاخصه اینگونه نشست ها  را شفاف سازی و نهادینه کردن این موضوع در مجموعه صندوق فولاد با بیان عملکرد و ارائه گزارش عنوان کرد.

عسکری با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به ” رونق تولید ” اظهار داشت: شرکت های تابعه در ماه های آذر و دی ۹۷ برنامه تولید خود را برای سال ۹۸ ارائه دادند که ما بر مبنای آن و در راستای تحقق شعار سال جدید باید برنامه ویژه ای داشته باشیم .

وی افزود: در این نشست با نقطه نظراتی که مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و شرکت ها اعلام می کنند، امیدواریم سال ۹۸ سالی پربار با رونق تولید بهتر و کیفیت و کمیت بیشتر برای مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور باشد که منافع آن نیز برای بازنشستگانی است که سهام دار  این مجموعه هستند و به عنوان حق الناس و امانت در اختیار ما قرار داده اتد و این امانت داری با مدیریت درست انجام خواهد گرفت و طبعا سهامداران نیز در جریان روند کار قرار. خواهند گرفت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با بیان اینکه این نشست با حضور ۱۷ شرکت از مجموعه صندوق فولاد کشور و طی ۲ روز برگزار می شود،یادآور شد:  به دلیل آنکه تعدادی از شرکت ها در استان یزد مستقر بودند فلذا برای کاهش هزینه ها برنامه ریزی شد تا این نشست در شهرستان بافق برگزار شود و همزمان شرکت ها وارد محیط تولید هم بشوند که شعار سال نیز هست و  با مشاهده کار اجرایی، ایجاد انگیزه خواهد شد تا در جهت بهبود تولید خود در سال ۹۸ برنامه ریزی و اقدام کنند.

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  307
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51365
بازديد ماهانه :  190414
کل بازديد سایت :  4738343
بازديدکنندگان آنلاین :  0