سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  نشست رؤسای شورای اسلامی کار با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق رضا فلاح مبارکه در سومین روز از دریافت حکم خود به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق،صبح امروز با روسای شورای اسلامی کار و شرکتهای زیر مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۱۸۶۰۱
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مارس ۲۰۱۹ – ۱۵:۲۱

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در ابتدای این نشست رؤسای شورای اسلامی کار با معرفی خود مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات مجموعه خود را بیان کردند.

سپس رضا شریعتمداری به عنوان نماینده مدیر عامل در شورای کارگری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی اکبر رحیمی بافقی مدیر عامل سابق شرکت،انتصاب رضا فلاح مبارکه را تبریک گفت و یادآور شد: به عنوان فردی که پل ارتباطی مدیر و مجموعه شورای کارگری است، باید گفت که با رؤسا و اعضایی ارتباط داریم که همگی خواهان پیشرفت شرکت و مجموعه سنگ آهن می باشند و جا دارد از حضور ۷ ماهه این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن تشکر از حضور رؤسای شورای اسلامی کارگری بیان داشت: شورای اسلامی کار بازوان توانمند مدیریت مجموعه هستند.

وی اظهار کرد: تا زمانی که رحیمی بافقی مدیریت مجموعه را بر عهده داشت، به عنوان فردی که دانش آموز وی بود سعی در پیشرفت اهداف مدیر مجموعه نمودم و اکنون که با کسب اجازه از معلم خود سرپرستی مجموعه را بدست گرفتم، تلاش می کنم تا در راستای رفاه و آسایش پرسنل خود قدم بردارم.

فلاح مبارکه هدف از برگزاری این نشست را آشنایی بیشتر با رؤسای شورای اسلامی کار و بهره مندی از نقطه نظرات آنان بیان کرد و افزود: نشست بعدی با حضور تمام اعضای شورای اسلامی کارگری برای بیان نظرات و پیشنهادات آنان خواهد بود..

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق خاطر نشان کرد: مدیران متعددی سکان این مجموعه را بدست گرفتند و هرچند که بومی بودند اما برای اولین بار است به فردی از بدنه شرکت اهمیت داده شد .

وی خود را فرزند همین شرکت دانست و تصریح کرد: پدرم، برادرم و قریب به اتفاق خانواده ام در این شرکت فعالیت نموده و مشکلات را لمس کرده و مطمئن باشید برای آسایش و رفاه پرسنل خدوم و کارگران زحمتکش قدم بر می دارم.

فلاح با تاکید بر اینکه امروز به دور از هرگونه حاشیه برای مجموعه سنگ آهن بافق تلاش خواهم کرد،گفت: این اطمینان را خواهم داد که تمام ذهن خود را تنها معطوف کارگران و مسائل آنان خواهم نمود.

وی با بیان بهره مندی از نقطه نظرات و تجارب تمامی کسانی که در مجموعه شرکت فعالیت کرده اند،خواهان شد: از تمامی شما رؤسای شورای اسلامی کار درخواست دارم همه در یک مسیر برای آبادانی شهر و شرکت قدم برداریم.

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  477
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15235
بازديد ماهانه :  60716
کل بازديد سایت :  4494029
بازديدکنندگان آنلاین :  0