سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  نشست خبری مدیرعامل شرکت با اصحاب رسانه بافق نشست خبری اصحاب رسانه بافق با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در محل سالن کنفرانس سایت گندله سه چاهون برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، جمعی از اصحاب رسانه شهرستان بافق روز گذشته بنا به دعوت مدیر روابط عمومی از قسمت های مختلف اعم از آگلومراسیون، پیت معدن، گندله و … بازدید کرده  و از روند پیشرفت طرح های توسعه شرکت آگاه شدند.

خبرنگاران پس از بازدید از طرح های یاد شده ، با حضور در محل سالن کنفرانس سایت گندله سه چاهون  با محمدجواد عسکری مدیرعامل شرکت نشست صمیمی برگزار کرده و سوالات خود را از وی پرسیدند.

در ابتدای این نشست فلاح مدیر روابط عمومی شرکت ضمن عرض خیر مقدم به حضار، به سفر کاری مدیرعامل به خارج از کشور اشاره کرد و گفت: قرار بود این نشست در ایام اله دهه مبارک فجر برگزار شود که با توجه به مشغله کاری آقای عسکری به این روز موکول شد.

سپس مدیرعامل شرکت با تسلیت ایام فاطمیه(س)، به اهداف هر ساله شرکت اشاره کرد و گفت: اگر دوستان بررسی کنند متوجه تغییر در اهداف عالی شرکت سنگ آهن از سال ۹۰ به بعد و نگاه ویژه به طرح های توسعه ای که سال به سال پر رنگ تر شده است می شوند.

محمدجواد عسکری بیان کرد: اگر ما امروز در شهرستان شاهد رشد هستیم بخاطر همسویی مردم و مسئولان با یکدیگر است و باید این وفاق و وحدت حفظ شود تا به نتیجه مطلوب تری برسیم.

وی با اشاره به افزایش میزان باطله برداری از معدن، افزود: از سال ۹۰ تا کنون بیشترین میزان باطله برداری در تاریخ شرکت صورت گرفته که بار مالی نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان در بر داشته که اگر در گذشته استخراج بصورت اصولی می بود؛ امروزه نباید بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه می شد.

مدیرعامل شرکت ادامه داد: امیدواریم که وعده هایی که به مردم خوب بافق و مسئولان مربوطه دادیم به نتیجه برسد و خواسته های همیشگی مردم تحقق یابد.

عسکری با بیان اینکه سال ۹۴ یکی از سالهای سخت و زیان ده برای شرکت بود، گفت: همت و همکاری تمام پرسنل سنگ آهن و سعه صدر ایشان سبب شد بحران تعطیلی شرکت در ابتدای نیمه دوم سال گذشته را مدیریت کنیم تا پرچم سنگ آهن را بالا نگه داریم و امید مردم قطع نشود.

وی به بهبود وضعیت مالی شرکت اشاره کرد و بیان داشت: از مهرماه روزنه امید بهتر شده است و اکنون با برنامه ریزی و مدیریت امیدواریم ضمن جبران عقب ماندگی ها تا پایان سال جاری به حالت گذشته برگردیم.

عسکری در پاسخ به سوالی راجع به تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان شرکت، گفت: ۲۷ میلیارد تومان ماهیانه بابت حقوق کارکنان می بایست پرداخت شود. در کنار آن تمام پروژه ها – بدون اینکه حتی یکی از آنها تعطیل شود- نیاز به تزریق نقدینگی دارند.

وی ادامه داد: هر اقتصاد دانی که وضعیت شرکت را بررسی کند به این سوال می رسد که سنگ آهن با این حالی که از پرداخت مالیات هم معاف نیست چگونه تابحال سرپا مانده و توانسته بدون اخراج حتی یک نیروی خود، همه چیز را با هم داشته باشد.

مدیرعامل شرکت با ابراز امیدواری از راه اندازی گندله سازی، گفت: اگر گندله راه بیفتد روزانه بالغ بر ۳ میلیارد تومان افزایش درآمد خواهیم داشت.

وی به پرداخت ۲ درصد عوارض به شهرستان اشاره داشت و بیان کرد: از سال ۹۰ تا امروز مبلغی نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان به فرمانداری بافق پرداخت شده که علاوه بر آن، ۱۴ میلیارد تومان، مالیات این عوارض را هم پرداخت کردیم.

مسائل بهداشت شهرستان، آموزش، فاضلاب شهری، فولاد کسری، عدم تیم داری در لیگ برتر کشور در سال آتی، از جمله مباحث مختلفی بود که مدیرعامل و معاونین حاضر در نشست راجع به آن پاسخگو بودند.

گفتنی است در این نشست رنجبر،  معاونت برنامه ریزی ، یزدی، معاونت معدنی فلاح ، مدیرروابط عمومی در مقام پاسخگویی به سوالات مرتبط خبرنگاران با مسئولیت خود حاضر بودند.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  18
بازديد دیروز :  2113
بازديد هفتگی :   26920
بازديد ماهانه :  84904
کل بازديد سایت :  3945971
بازديدکنندگان آنلاین :  0