سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  مدیر عامل شرکت سنگ آهن: فرهنگ مشارکت و کمکهای خیریه را باید نهادینه کنیم محمد جواد عسکری،مدیر عامل شرکت سنگ آهن صبح روز چهارشنبه 12 آبان، از مرکز توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت شهرستان بافق بازدید نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی؛ مدیرعامل شرکت سنگ آهن به همراه مدیر عامل باشگاه این شرکت در بازدید خود از مرکز جامع توانبخشی معلولان و سالمندان رحمت بافق،با همکاری هئیت مدیره و اعضاء باشگاه به وعده خود جامع پوشاندند و تعدادی تجهیزات ورزشی شامل یک دستگاه تردمیل، دوچرخه ثابت ،میز پینگ پنگ و میز فوتبال دستی را به این مرکز اهداء نمودند.

محمدرضا کاظمی،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی در گفتگو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی گفت : طبق قول داده شده مبنی بر تهیه و اهداء تعدادی تجهیزات ورزشی به عزیزان مرکز توانبخشی رحمت، امروز توانستیم با حضور مدیر عامل محترم شرکت و حمایت های ایشان و با همکاری اعضاء هئیت مدیره این وعده را به واقعیت تبدیل کنیم.

محمد جواد عسکری در فضایی پر مهر از بچه های معلول و ایزوله دیدار کرد. وی تحت تاثیر ازعواطف این فرزندان گفت: انسان ها باید به اتفاقاتی که در زندگی برایشان رخ می دهد اعتقاد داشته باشند که حاصل عمل و رفتاری که از او سر می زند می باشد.

وی همچنین اظهار داشت: عزیزانی که دچار رنج جسمی هستند، بی تردید روزهای راحتی را نمی گذرانند، اما آنچه می تواند ما را در زندگی کمک کند، نشاط روحی و توکل به خداوند است و باید این قاعده را در ذهن خود بسپارید که هرکه سختی های زندگی بیشتری دارد خداوند برای او اجر و مزد بالاتری در نظر خواهد گرفت.

عسکری خطاب به سرپرستان این کودکان در مرکز گفت: صبر، تحمل و نشاط شما و فعالیت های انجام گرفته شما نشان از این است که خداوند استعداد لازم را برای این اقدامات به شما عطا کرده است. کار شما به حقیقت عشق است و اگر این عشق نبود، تحمل زحمت و مشقات این بچه ها  با دل و جان انجام نمی گرفت.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن با دادن قول مساعدت حمایت خود را برای هرگونه کمکی به این مرکز اعلام نمود.خواهان آن شد تا شرکت را نیز در این عمل خیر شریک بدانند.

خانم حیدری مسئول مرکز رحمت نیز در گفتگویی کوتاه با اعلام گزارشی از هزینه های ماهیانه این مرکز برای بچه ها،از زحمات مدیر عامل شرکت، مدیر عامل باشکاه و رئیس هئیت مدیر و اعضا تقدیر و تشکرکرد..

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1596
بازديد دیروز :  1462
بازديد هفتگی :   24504
بازديد ماهانه :  106454
کل بازديد سایت :  4133820
بازديدکنندگان آنلاین :  0