سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق: آنچه در شرکت تعاونی مصرف کارکنان اهمیت دارد، رفاه پرسنل است علی اکبر رحیمی بافقی با تاکید بر اینکه فراوانی کالا و قیمت ارزان آن علاوه بر احترام به مشتری سبب جذب نیز خواهد شد، خاطر نشان کرد: ما در شرکت تعاونی بدنبال سود نیستیم، آنچه اهمیت دارد رفاه پرسنل است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن بافق صبح امروز با علی اکبر رحیمی مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار حبیب حسن زاده بافقی عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان پیرامون نحوه واگذاری زمین برای احداث ساختمان شرکت تعاونی در خیابان وحشی بافقی مطالبی عنوان کرد.

وی در خصوص راه اندازی خیاط خانه شرکت تعاونی مصرف کارکنان بیان داشت: چند سال گذشته محلی در شرکت تعاونی برای فروش گاز اختصاص داشت که با تعطیلی آن در اقدامی خداپسندانه تبدیل به واحد خیاط خانه جهت کمک به خانواده های بی بضاعت شد و اکنون با تجهیز خیاط خانه و خرید ۲۰ دستگاه چرخ خیاطی و پارچه راه اندازی شده است.

حسن زاده بافقی افزود: با ایجاد این واحد چند منظوره دوخت انواع فرم پرسنل و لباس صورت می گیرد.

وی پیرامون نحوه ارائه شیر به پرسنل شرکت با استفاده از دامداران شهرستان بافق بیان داشت: این امر سبب تشویق دامداران بافقی و ایجاد ۲۷ دامداری مکانیزه در بافق شد.

این عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی همچنین به مشکل افزایش قیمت افزوده شیر اشاره کرد و از مدیرعامل شرکت خواهان کمک برای حل این موضوع شد.

حسن زاده در ادامه سخنان خود پیرامون نحوه ارائه اجناس شرکت تعاونی مصرف کارکنان مطالبی را عنوان کرد و موضوع خرید پرسنل از شرکت و کسر از حقوق آنان را مشکل ساز دانست.

سپس مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق ضمن تشکر از تلاش های هیئت مدیر شرکت تعاونی مصرف کارکنان،خواهان پیگیری موضوع زمین شرکت تعاونی شد و اظهار داشت: عمده مشتریان شما قشر پر تلاش کارگر است و باید در این خصوص افق ۱۰ ساله را دید و ساختمانی با تمامی امکانات رفاهی برای استفاده بازنشستگان و کارگران احداث کرد و حتی پارکینگی برای این مجموعه مدنظر داشت.

وی احداث واحد خیاط خانه را امری نیک دانست وگفت: این اقدام بازتاب خوبی داشته اما نگذارید این مسئله حاشیه داشته باشد و باید نسبت به هزینه و دستمزد پرسنل خیاط خانه توجه شود، چرا که هدف ما مصون ماندن قشر آسیب پذیر است.

رحیمی بافقی با اشاره به موضوعات بیان شده پیرامون خرید اجناس و کسر از حقوق پرسنل شرکت،تصریح کرد: باید نسبت به این موضوع برنامه ریزی داشت، برخی پرسنل اقدام به خرید جهیزیه و لوازم خانگی از شرکت می کنند که با اقساط  مدت دار اجناس را در اختیار آنان قرار دهید. اما در خصوص مواد غذایی، خرید به صورت پرداخت نقدی همانند دیگر شرکت تعاونی های بزرگ با استفاده از کارتخوان انجام گیرد یا در پایان ماه از حقوق کسر شود اما باید به تنوع اجناس با قیمت پایین تر جهت رضایت پرسنل توجه داشت.

وی با تاکید بر اینکه فراوانی کالا و قیمت ارزان آن علاوه بر احترام به مشتری سبب جذب نیز خواهد شد،خاطر نشان کرد: ما در شرکت تعاونی بدنبال سود نیستیم،آنچه اهمیت دارد رفاه پرسنل است.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پایان سخنان خود از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان خواهان شد با وفاق و همدلی مشکلات موجود را حل و فصل نمایند.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  483
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15241
بازديد ماهانه :  60722
کل بازديد سایت :  4494035
بازديدکنندگان آنلاین :  1