سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق: مطالبات قانونی کارگران باید اجرایی شود علی اکبر رحیمی بافقی با بیان اینکه مهمترین دغدغه من ایجاد تشکل‌های کارگری است و در این راه پیگیری های زیادی انجام شده، گفت : با توجه به اینکه مدیریت نمی‌تواند به همه بخش‌ها و امورات دسترسی داشته باشد، باید تشکل‌هایی باشد تا حرف و خواسته‌های کارگران را به گوش مدیریت برساند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیر عامل شرکت سنگ آهن صبح امروز در نشست با اعضای شوراهای اسلامی کارگران شرکت در دفتر وی با تاکید بر اینکه وجود پل ارتباطی بین پرسنل و مدیریت ضروری است ، گفت: تشکل های کارگری می تواند پل ارتباطی بین کارگران و مدیریت باشد، همانگونه که در حال حاضر شورای اسلامی کارگری، پیگیر خواسته های کارگران است .

وی در ادامه افزود : اداره کار باید پیش قدم شده و شرکت هایی که شورای کارگری ندارند را موظف به ایجاد تشکل‌های کارگری کند تا مطالبات قانونی کارگران اجرایی شود،که رسیدن به این اهداف همکاری و هم‌افزایی زیرمجموعه را می‌طلبد.

 رحیمی بافقی در خصوص زمان راه‌اندازی گندله سه چاهون اظهار داشت: با تلاش و پیگیری مدیرعامل صندوق بازنشستگی، اواخر سال جاری زمان نهایی برای تکمیل و نصب تجهیزات کنترلی سه چاهون می باشد و در پایان سه ماهه دوم سال ۹۸ این آمادگی وجود دارد که گندله به صورت آزمایشی راه اندازی و شروع به کار نمایند.

 مدیرعامل شرکت سنگ آهن با تاکید بر این نکته که شایسته سالاری و ارزشیابی نیروها در صدر برنامه‌های کار شرکت است،بیان داشت: من معتقدم مدیریت مختص نیروی رسمی شرکت نمی باشد بلکه جوان توانمند و متخصص نیروی پیمانکاری یا تبدیل وضعیت‌، نیز شایستگی مدیریت را خواهد داشت.

وی در پایان این نشست خطاب به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران،اصحاب رسانه و روابط عمومی ها گوش و چشم مردم و مدیر دستگاه هستند، پس باید بدون هیچ تعارفی مدیران را مورد نقد سازنده قرار دهند.

رحیمی بافقی تصریح کرد: اگرهمه ما پایبند به اصل ” انتقاد در حضور و احترام در غیاب ” باشیم،بدون شک موفق خواهیم بود.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1458
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9567
بازديد ماهانه :  53172
کل بازديد سایت :  4442880
بازديدکنندگان آنلاین :  0