سنگ آهن مرکزی ایران بافق
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید***** سال1395،سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل گرامی باد. *****بهره وری یعنی توانایی فکری و عملی برای تغییر محیط در جهت مثبت*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  شرکت سنگ آهن میزبان مدیران عامل پیشکسوت شرکت از بدو تاسیس تاکنون بود روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی بی نظیر میزبان تمامی مدیران عامل شرکت پیشکسوت از بدو تاسیس تاکنون بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی کم نظیر و بسیار تحسین برانگیز و به منظور ارج نهادن به تلاش های مدیران عامل سابق شرکت میزبان تمامی آن ها از بدو تاسیس تاکنون بود.
رضا فلاح مبارکه در گفت و گویی با خبرنگار آفتاب بافق اظهار داشت: به منظور تجلیل از مدیران عامل سابق شرکت و قدر نهادن به تمامی تلاش های گذشته این عزیزان، روابط عمومی با موافقت مدیر عامل کنونی شرکت، اقدام به دعوت از مدیران عامل سابق شرکت نمود.
مدیرروابط عمومی گفت: با رایزنی ها و همکاری تمامی همکاران در روابط عمومی موفق شدیم بزرگوارانی که در قید حیات بوده با آنان ارتباط برقرار کنیم که همه با روی گشاده پذیرای پیشنهاد ما شدند.
فلاح مبارکه در ادامه، با اشاره به اینکه، سه تن از این بزرگواران( به نامهای مهندس به آیین، مهندس اقتصادی و دکتر دهستانی) دار فانی را وداع کرده بودند، گفت: مهندس راستار، مهندس نیک کار، مهندس مهرزاد و دکتر یاراحمدی، دعوت مارا اجابت کرده و در این مراسم حضور یافتند.
مدیر روابط عمومی شرکت با تاکید بر اینکه، تعدادی از مدیران عامل سابق نیز به عللی موفق به حضور در این مراسم نشدند، یادآورشد: افتتاح موزه سنگ و آهن با حضور مدیران عامل سابق نیز یکی از برنامه های این مراسم بود.

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  2849
بازديد دیروز :  4459
بازديد هفتگی :   29094
بازديد ماهانه :  79229
کل بازديد سایت :  2931396
بازديدکنندگان آنلاین :