سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق: پروژه گندله سازی، برگ زرینی برای صنعت و بخش معدن کشور است رضا فلاح مبارکه با اشاره به اینکه که ماهیانه یک هزار تن نصب در گندله سازی صورت می گیرد و خود شکست رکورد نصب در کشور است، افزود: این برای ما مایه افتخار است که با کمترین حادثه ای این طرح با تلاش همه همکاران پیش می رود تا در موعد مقرر به بهره برداری برسد و برگ برنده ای برای صنعت و بخش معدن کشور باشد که با حضور مسئولین ارشد نظام آغاز کار کند.
کد خبر: ۱۸۸۵۶
تاریخ انتشار: چهار شنبه ۱۳ مارس ۲۰۱۹ – ۲۱:۴۲

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز با حضور در جمع مجری طرح  پروژه ،مدیران و شرکت های پیمانکاری مجموعه گندله سازی با آنان دیدار و گفتگو کرد.

 

در ابتدای این برنامه بهروز شفیع مجری طرح  پروژه گندله سه چاهون ضمن تشکر از حضور سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گزارشی از روند کار و میزان پیشرفت پروژه ارائه کرد و اظهار داشت: امیدواریم هر چه سریعتر این پروژه راه اندازی شود تا ثمره زحمات محمد جواد عسکری و همکاران و نیز مسئولان شهر از جمله امام جمعه و فرماندار بافق و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیده شود.

 

سپس سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در سخنانی ضمن خدا قوت به مدیر و تیم پرتلاش پروژه گندله سازی، از زحمات آنان تشکر کرد و گفت: ان شاءالله با تلاش هایی که انجام می دهید تا پروژه را در سال آینده به بهره برداری برسانید، همه سهمی در تولید ملی و کمک به اقتصاد کشور و تکمیل چرخه فولاد کشور داشته باشیم که این جزء آرزوهای مردم شهرستان بافق است.

 

وی در خبری مسرت بخش از قبول اجرای پروژه کنستانتره ۲ میلیون تنی با مدیریت بهروز شفیع و ادامه همکاری با مجموعه سنگ آهن مرکزی بافق خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم با حضور وی همانگونه که پروژه گندله را ساماندهی نمود و در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید،این طرح نیز انجام گیرد.

 

فلاح با اشاره به اینکه که ماهیانه یک هزار تن نصب در گندله سازی صورت می گیرد و خود شکست رکورد است،افزود: این برای ما مایه افتخار است که با کمترین حادثه ای این طرح با تلاش همه همکاران پیش می رود تا در موعد مقرر به بهره برداری برسد و برگ برنده ای برای صنعت و بخش معدن کشور باشد که با حضور مسئولین ارشد نظام آغاز کار کند.

 

وی افزود: مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه و فرماندار بافق و همه مسئولان شهرستان تمام دغدغه آنان این است که پروژه گندله به عنوان آرزویی برای رسیدن به ارزش افزوده بیشتر هر چه سریعتر به بهره برداری برسد تا با تکمیل چرخه فولاد از خام فروشی جلوگیری کنیم.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  481
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15239
بازديد ماهانه :  60720
کل بازديد سایت :  4494033
بازديدکنندگان آنلاین :  0