سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار مدیر کل امور مالیاتی یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مدیر کل امور مالیاتی استان یزد صبح امروز با حضور در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با علی اکبر رحیمی بافقی دیدار و در خصوص تعامل و همکاری هر چه بیشتر و بهتر این دو مجموعه بحث و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ منوچهر اسدی مدیرکل امور مالیاتی استان یزد صبح امروز به همراه وکیل رئیس اداره دارایی و مالیاتی شهرستان بافق و حکیمی کارشناس این مجموعه با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن با علی اکبر رحیمی بافقی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل امورمالیاتی استان یزد ضمن تبریک انتصاب علی اکبر رحیمی بافقی به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: در راه توسعه استان ما بدنبال وصول مالیات حقه در کنار حمایت از تولید و صادرات هستیم.

وی با اظهار خرسندی از همکاری و پرداخت به موقع مالیات از سوی این شرکت، افزود:  شرکت سنگ آهن به عنوان یکی از شرکت های بزرگ استان است که توانسته مالیات خود را به موقع پرداخت کند و سیر قانونی خود را طی نماید و بدون شک با حضور شما در مجموعه، همچنان یاری گر ما در امر مالیات خواهید بود.

منوچهر اسدی اظهار داشت: مجموعه سنگ آهن بافق و اداره کل مالیات یزد از یکدیگر جدا نیستند و ما آماده برای هر گونه تعامل و همکاری هستیم، زیرا تعامل این دو دستگاه به نفع شهرستان و استان می باشد..

در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل امورمالیاتی استان یزد و همراهان وی گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در بحث مالیات و پرداخت آن همواره تلاش نموده تا آن را به موقع پرداخت نماید،اما امروز با ایجاد پروژه های جوار معدنی که مهم ترین آن گندله سه چاهون می باشد، باید سعی نماید تا هزینه های میلیاردی آن را هر چه سریعتر تامین و پرداخت کند.

رحیمی بافقی با اشاره به دیگر هزینه ها و مساعدت هایی که از سوی شرکت سنگ آهن صورت می گیرد،خاطر نشان کرد: کمک های متعارفی توسط شرکت سنگ آهن در امر بهداشت و درمان، آموزش، پرداخت عوارض شهرداری، مساعدت به حسینیه ها،مساجد و تکایا، ارگانها و نهادها و مهم تر از آن پرداخت چند میلیاردی حقوق پرسنل و پاداش آخر سال صورت می گیرد که محدودیتهایی برای ما ایجادشد کرده ودر خصوص بدهی مالیاتی نیز بنا به اعلام مدیر عامل صندوق فولاد قسمت عمده آن تهاتر شده است و از شما که همیشه یاری رسان شرکت سنگ آهن بوده اید،خواهانیم تا پرداخت مالیات از سوی شرکت بصورت بلند مدت انجام گیرد و بتوانیم پروژهای عظیم این مجموعه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1463
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9572
بازديد ماهانه :  53177
کل بازديد سایت :  4442885
بازديدکنندگان آنلاین :  0