سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با خانواده شهید حسن کماندار مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق امشب با حضور در منزل شهید حسن کماندار از شهدای شرکت سنگ آهن ، با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۱۷۳۹۳
تاریخ انتشار: شنبه ۵ ژانویه ۲۰۱۹ – ۱۹:۳۱

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق امشب به همراه حبیب حسن زاده مدیر روابط عمومی،محسن باباییان مدیر حوزه مدیرعامل،محمد زمان وحید رئیس بهداری آهنشهر و کاظم پورسلطانی کارشناس امور ایثارگران با حضور در منزل شهید والا مقام حسن کماندار با خانواده معظم وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار علی اکبر رحیمی بافقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ۸ سال دفاع مقدس به ویژه شهیدان شهرستان بافق و شرکت سنگ آهن مرکزی با بیان اینکه امنیت،عزت و صلابت امروز کشور مرهون خون پاک شهدا است،یادآور شد: این انقلاب با تقدیم خون هزاران شهید بدست آمده است.

وی اداره خانواده بدون حضور مرد را کاری بسیار دشوار دانست و خطاب به ۳ فرزند دختر شهید گفت: اجر مادر شما کمتر از شهادت نیست.

همسر شهید کماندار که خود خواهر شهیدان احمد و محمود تفکری و یک جانباز می باشد نیز با بیان خاطراتی از شهید کماندار گفت: اوایل شهادت همسرم بسیار خواب ایشان را می دیدم و آن زمان که مفقود الاثر بود،می گفت من خواهم آمد و سرانجام پس از ۱۱ سال پیکر مطهرش به شهر بازگشت.

شهید حسن کماندار فرزند محمد، سال ۱۳۳۲ در روستای مبارکه از توابع شهرستان بافق متولد شد. وی در سن ۲۳ سالگی ازدواج کرد که حاصل آن ۳ فرزند دختر می باشد. با شروع جنگی تحمیلی در سال ۶۰ داوطلبانه عازم جبهه و در عملیات والفجر مقدماتی شرکت نمود و سرانجام تاریخ ۱۳۶۱/۱۱/۲۱ در منطقه فکه مفقود الاثر شد و پس از ۱۱ سال پیکر مطهرش به زادگاهش بازگشت.

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1458
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9567
بازديد ماهانه :  53172
کل بازديد سایت :  4442880
بازديدکنندگان آنلاین :  0