سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار مدیر امور شعب بانک مسکن استان یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مدیر امور شعب بانک مسکن استان یزد صبح امروز با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با علی اکبر رحیمی بافقی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمد حسین حیدریان مدیر امور شعب بانک مسکن استان یزد صبح امروز به همراه اکبرعلایی رئیس بانک مسکن شعبه بافق و هیات همراه با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با علی اکبر رحیمی بافقی دیدار و پیرامون همکاری بین شرکت و بانک و پرداخت تسهیلات به پرسنل شرکت برای تامین مسکن آنان گفتگو کردند.

در ابتدا مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق با بیان برنامه های شرکت تعاونی مسکن شرکت،هدف را تامین مسکن پرسنل عنوان کرد و گفت: شرط واگذاری زمین و حمایت شرکت سنگ آهن،عضویت همه پرسنل در شرکت تعاونی مسکن طی یک ماه آینده است،که بر این اساس حدود ۸ هزار نفر عضو خواهیم داشت و بزرگترین تعاونی مسکن در سطح استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه تاکنون به ۱۸۰۰ نفر از این اعضا قطعه زمین در بافق و یزد واگذار شده است،افزود: عمده زمین ها در بافق و ۳۰۹ قطعه در یزد می باشد که  و در جهت تامین مسکن به پرسنل واگذار می شود، که بصورت چند شهرک طراحی و آماده سازی شده و برخی احداث و مابقی در حال انجام است.

رحیمی بافقی با اشاره به جلسه برگزار شده با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن و تاکید بر فعالیت آنان در زمینه تامین مسکن در مقابل واگذاری زمین،خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیروهای جوانی داریم که فاقد مسکن هستند و با توجه به بالا بودن هزینه مسکن در بافق،لازم است شرکت تعاونی مسکن در این زمینه با حمایت شرکت سنگ آهن فعالیت کند.

وی با اشاره به نقش تخصصی بانک مسکن در حوزه ساخت مسکن،اظهار داشت: علیرغم آنکه در این زمینه عمدتا با بانک های دیگر همکاری انجام گرفته،معتقدم در بحث تعاونی مسکن میتوانیم همکاری خوبی با بانک مسکن برای دریافت مشاوره به جهت سرمایه گذاری برای ساخت مسکن پرسنل داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن با یادآوری این موضوع که بانک مسکن بدنبال جذب منابع است،خاطر نشان کرد: این منابع وجود دارد و ما چند صندوق داریم که از طریق آن می توانیم تسهیلات پرداخت می کنیم .

وی با اشاره به ایجاد تفاهم نامه ما بین شرکت تعاونی مسکن و بانک بیان داشت: اگر پروژه های انبوه سازی تعریف شود و بانک تامین مالی کند،تضمین بازپرداخت از سوی شرکت سنگ آهن بصورت ماهیانه و اقساطی از کسر حقوق پرسنل انجام خواهد گرفت و شرکت آمادگی این طرح را دارد.

رحیمی بافقی در ادامه گفت: در حال حاضر ۳ هزار و ۶۷۰ نفر عضو شرکت تعاونی مسکن هستند که تعدادی از این افراد بازنشسته شده اند و با جذب ۴ هزار نفر این رقم به ۷ هزار نفر خواهد رسید که با افتتاح حساب در بانک مسکن منابع خوبی برای آن ایجاد می شود و این امر زمینه را برای ورود دیگر شرکت ها با پرسنل بالا باز می کند.

وی موفقیت بانک مسکن نسبت به سایر بانک ها در دریافت معوقات و جذب منابع بسیار مطلوب عنوان کرد و با بیان اینکه می توان تعاملی خوبی در حوزه مسکن برقرار کرد،یادآور شد:  تاکنون برای طرح های شرکت از هیچ بانکی تسهیلاتی دریافت نکرده ایم و با سرمایه خود پروژه ها را پیش برده ایم،اما در حوزه های اقتصادی طرح هایی داریم که در صورت سرمایه گزاری بانک مسکن، تضمین بازپرداخت آن از سوی شرکت سنگ آهن انجام خواهد گرفت.

در ادامه خواجه مبارکه رئیس شرکت تعاونی مسکن سنگ آهن اظهار کرد: تاکنون فعالیت ما صرف تقسیم زمین و ساخت و ساز بوده و اکنون برنامه ما انبوه سازی است تا ارزش افزوده برای شرکت تعاونی و پرسنل باشد و در حال حاضر ۲ پروژه در دست اقدام داریم که باید آپارتمان سازی شود.

وی افزود: زمین ۵ هزار و ۵۷۰ متری در استان یزد خریداری شده که اقدامات اولیه برای ساخت در حال انجام است و پیش بینی ما ۱۲۰ واحد است که می توانیم با راهکار بانک مسکن  کار را انجام دهیم.همچنین زمین بافق بر اساس پیش نیازی که مدیرعامل شرکت برای تعاونی مسکن تعریف کرده است،انجام خواهد گرفت و پیش بینی ما ۷۹۰ واحد است.

خواجه مبارکه با اشاره به ۵۱ میلیارد ریال سرمایه گزاری انجام گرفته در بانک مسکن،افزود: حدود ۱۸۰۰ نفر از پرسنل هنوز زمین و مسکنی دریافت نکرده اند که با اضافه شدن تعدادی دیگر این رقم به ۴ هزار و ۲۰۰ نفر خواهد رسید و ما می توانیم ادامه کار را برای ارائه خدمات به این پرسنل با بانک مسکن داشته باشیم.

محمد حسین حیدریان مدیر کل بانک مسکن استان یزد بهترین راهکار را استفاده حداکثری از طرح صندوق پس انداز با نرخ ۸ درصد عنوان کرد و ادامه داد: در صورتی که نخواهید از این محل استفاده کنید،می توانید با افتتاح حساب به ازای هر عضو ۴۰ میلیون ریال روی سود داشته باشید تا متناسب با نوع فعالیت و اساسنامه تسهیلات داده شود با این تفاوت که نرخ آن ۱۸ درصد است، اما صندوق یکم ۸ درصد و بازپرداخت آن ۱۲ ساله است.

وی افزود: سقف تسهیلات برای انفرادی ۴۰ میلیون تومان، زوجی ۸۰ میلیون تومان و ۲۰ تومان هم برای تعمیرات می تواند انجام گیرد که پس از سپرده گذاری بعد یکسال پول آنان بازگردانده می شود و وام با بهره ۸ درصد به آنان تعلق خواهد گرفت، که برای ساخت مرحله به مرحله و برای خرید یکجا پرداخت خواهد شد.

مدیر امور شعب بانک مسکن استان یزد خاطر نشان کرد: شرکت تعاونی مسکن می تواند از منابع بانک استفاده کند و پس از یکسال تمام مبلغ وام را دریافت کند.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  485
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15243
بازديد ماهانه :  60724
کل بازديد سایت :  4494037
بازديدکنندگان آنلاین :  0