سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار مدیر امور شعب بانک تجارت استان یزد با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مدیر امور شعب بانک تجارت استان یزد و هیئت همراه صبح امروز با حضور در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با علی اکبر رحیمی بافقی دیدار و در خصوص وضعیت شرکت و طرح های آن و نیاز به تامین مالی پروژه گندله سه چاهون از سوی بانک گفتگو کردند.

کد خبر: 18280تاریخ انتشار: چهار شنبه ۶ فوریه ۲۰۱۹ – ۱۳:۲۹

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت،علی احمدی مدیر امور شعب بانک تجارت استان یزد به همراه متانت معاون اجرایی،مسعودی مسئول روابط عمومی و سید مهدی طیبی رئیس شعبه بانک تجارت بافق صبح امروز با علی اکبر رحیمی بافقی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق دیدار و گفتگو کردند.

وی با بیان اینکه عمده معادن کشور از سیرجان تا رباط در این پهنه می باشد،یادآور شد:معدن چغارت بافق با حضور روس ها راه اندازی شد که تنها در بحث استخراج ورود می کند.

رحیمی بافقی با اشاره به اینکه شرکت سنگ آهن تا سال ۷۶ استخراج می کرد و از سنگ با عیار بالا برخوردار بوده،افزود: در سال ۷۷ مطالعات برای فرآوری آغاز و کارخانه کنسانتره طراحی می شود که در سال ۸۳ به بهره برداری می رسد.

وی مرحله بعدی را تبدیل سنگ به گندله عنوان کرد و اظهار داشت: کارخانجات فولاد از ما فط قستخراج و تامین سنگ را می خواهند و علاقه ای به ایجاد فرآوری، آگلو مراسیون،گندله یا فولاد اسفنجی توسط ما ندارند، چرا که دنبال سود دهی می باشد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن با بیان طرح های صورت گرفته در سال ۹۰ و آغاز احداث گندله سه چاهون،ادامه داد: پروژه گندله سازی با ظرفیت ۵ میلیون تن در سال با سرمایه شرکت بدون دریافت تسهیلات بانکی در حال احداث می باشد و اکنون دارای پیشرفت ۷۳ درصد است و تمام تامین هزینه ها برعهده ما بود و در کنار آن پروژه آهن اسفنجی و کوره بلند نیز در دستور کار می باشد.

وی بر تامین نیاز مالی پروژه گندله سازی تاکید کرد و گفت: ما نیاز به تسهیلات ۵۰۰ میلیارد  تومانی داریم و در خصوص باز پرداخت آن تضمین می کنیم و در تامین مشکلی نداریم و اگر شرکت و بانک به تفاهم برسند ما نیز تمام حساب خود را به بانک مربوطه منتقل می کنیم.

سپس مدیر امور شعب بانک تجارت بافق با تبریک انتصاب علی اکبر رحیمی بر هر گونه همکاری میان بانک و شرکت اعلام آمادگی کرد و گفت: بانک ها در تسهیلات محدودیت دارند و بهترین راه شراکت می باشد و برای ما سرمایه گذاری راحت است و بدون شک این موضوع پیگیری می شود.

وی با اشاره به سفر مدیرعامل بانک تجارت ایران به یزد در هفته آینده افزود: در این سفر برنامه ریزی یک نشست پیرامون این موضوع را خواهیم داشت.

رحیمی بافقی در پایان تاکید کرد: هر بانکی که در تامین مالی پروژه گندله ما را یاری کند، تمام حساب های شرکت به آن بانک منتقل خواهد شد.

در ابتدای این دیدار مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق ضمن خیر مقدم به مسئولان حاضر،پیرامون تاریخچه معدن چغارت مطالبی را بیان کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  3969
بازديد دیروز :  3068
بازديد هفتگی :   16127
بازديد ماهانه :  57582
کل بازديد سایت :  4560231
بازديدکنندگان آنلاین :  1