سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد و هیئت همراه عصر روز گذشته، با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق دیدار و درخصوص شروع اجراي عمليات مشاركتي بندخاكي حسن آباد گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ کمال کریمی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر در بحث اقدامات مشارکتی با شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ضمن تشکر از مساعدت های این مجموعه گفت : شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در بحث های تیغ زنی مراتع، لایه روبی بندهای خاکی و مرمت پخش سیلاب ها کمک های بسیاری با در اختیار گذاشتن ماشین آلات به اداره منابع طبیعی شهرستان نموده است.

در ادامه این دیدار، محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد با بیان اینکه در شهرستان بافق معادن در کنار منابع طبیعی قرار دارند، افزود: کمتر در کشور اتفاق می افتد که معدنی در کنار منابع طبیعی قرار داشته باشد و این ظرفیتی است تا ارتباط متقابلی در راستای اهداف دو گروه باشد.

آخوندی با ابراز خرسندی از اقدامات بسیار خوب انجام گرفته، امیدوار شد پایان پروژه بند خاکی حسن آباد در هفته دولت باشد و خاطر نشان کرد: بدون شک با همتی که در شهرستان است این پروژه که بسیار مؤثر است،انجام خواهد گرفت و منافعی برای منطقه نیز خواهد داشت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: شهرستان بافق پتانسیل های بالایی دارد و میتوان با استفاده از ظرفیت های موجود حداکثر در بخش منابع طبیعی مؤثر عمل کرد و این نیازمند برنامه ریزی و همکاری مدیران شهرستان و استان است .

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر و تبریک حلول ماه رمضان، گفت: با توجه به کمبود آب در منطقه، لازم است ذخیره سازی آب به بهترین شکل به جهت دغدغه ای که برای مجموعه شهرستان و شرکت صنعتی معدنی سنگ آهن مرکزی ایران است، انجام گیرد.

 وی با بیان اینکه در زمینه احداث بند خاکی طبق قول داده شده آمادگی داریم این کار را انجام دهیم، تصریح کرد: بسیاری اهمیت بندهای خاکی و پخش سیلاب ها را نمی دانند و زمانی متوجه می شوند که سیلی رخ دهد و ما در این راستا وظیفه داریم تا مردم متضرر نشوند و به بهترین نحو از نزولات خداوند استفاده کنیم.

فلاح مبارکه در بحث پروژه جاده حسن آباد و رودخانه ای که در این مسیر قرار دارد، اظهار کرد: با تعامل دو طرفه ای که انجام گرفته، می توانیم هم از آب استفاده کنیم و هم از خسارت سیل جلوگیری کنیم.

وی با یادآوری اینکه همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و اداره منابع طبیعی شهرستان پیش از این در بحث پارک بیشه در و جبران پوشش گیاهی منطقه با هزینه چند میلیاردی، تفرجگاهی بسیار خوب برای مردم ایجاد کرده است، افزود: خوشبختانه مردم امروز از هوای خوب و امکانات این تفرجگاه استفاده می کنند و در آینده نزدیک، فازهای دوم و سوم جهت استفاده عموم به بهره برداری خواهد رسید.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  1712
بازديد دیروز :  2186
بازديد هفتگی :   24292
بازديد ماهانه :  91238
کل بازديد سایت :  91238
بازديدکنندگان آنلاین :  0