دیدار رئیس دانشگاه پیام نور با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق +تصاویر
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس دانشگاه پیام نور با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق +تصاویر 
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بافق با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق با رضا فلاح مبارکه مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ اعظم ابراهیمی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بافق در ابتدای این دیدار با تبریک انتصاب رضا فلاح مبارکه به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: شرکت سنگ آهن از مؤسسین دانشگاه پیام نور است و همواره این مجموعه را مساعدت و مورد حمایت خود قرار داده و امیدواریم همچون گذشته این تعامل و ارتباط بین دانشگاه و شرکت ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به آنکه دانشگاه پیام نور سال ۷۷ تاسیس شده است و مؤسسین آن فرماندار،امام جمعه،نماینده مجلس شورای اسلامی و شرکت سنگ آهن مرکزی بافق می باشد، یکی از رویدادهای بزرگ در دانشگاه پیام نور را برگزاری کنکور سراسری عنوان کرد و افزود: بودجه دانشگاه بر اساس سرانه تعداد دانشجو می باشد و متاسفانه به دلیل اینکه تعداد دانشجویان دانشگاه ها در کشور کاهش یافته است،ما نیز تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته ایم و نیازمند توجه و حمایت مسئولان هستیم.

ابراهیمی با بیان برخی از مسائل مهم دانشگاه،یکی از مشکلات را زیر سازی محوطه سوله ورزشی عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی در جوانان ورزش است و به دلیل وجود مشکلاتی در سوله ورزشی و محوطه آن به ویژه در فصل زمستان برای حضور دانشجویان و نبود بودجه عمرانی برای تجهیز آن و عدم نصب سیستم سرمایشی، نیازمند بودجه و مساعدت برای رفع این مشکلات هستیم.

سپس مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن خوش آمدگویی با بیان اینکه دانشگاه بدون تردید می تواند کمک به ارتقاء سطح علمی کارکنان شرکت و رونق تولید در این مجموعه کند،افزود: شرکت سنگ آهن آمادگی هر گونه همکاری و مساعدت با دانشگاه پیام نور در حد توان و چهارچوب قوانین شرکت را دارد.

وی در خصوص مشکلات مطرح شده اعلام آمادگی برای کمک به دانشگاه پیام نور و رفع مشکلات آن کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  7618
بازديد دیروز :  1094
بازديد هفتگی :   32024
بازديد ماهانه :  164162
کل بازديد سایت :  4911699
بازديدکنندگان آنلاین :  0