سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس جهاد کشاورزی با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بافق به همراه چند تن از اعضای صندوق توسعه حمایت از بخش کشاورزی با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رحمتیان رئیس جهاد کشاورزی بافق با اشاره به تاسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان و همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی در این خصوص با دستور مساعدت مدیر عامل این مجموعه،آن را کار بزرگی دانست که با مشارکت کشاورزان و بهره برداران عضو صندوق به ویژه فرماندار انجام گرفته است و گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی به عنوان اولین صندوق توسعه بخش کشاورزی استان یزد در شهرستان بافق است.

وی از حمایت مجموعه سنگ آهن مرکزی بافق در بخش های کشاورزی،دامپروری و مباحث مرتبط با حوزه جهاد کشاورزی تشکر کرد.

رحمتیان هر گونه خدمتی به کشاورزان را باقیات الصالحاتی دانست و تاکید کرد: کشاورزان و دامداران کسانی هستند که مواد غذایی و نیازمندی‌های ضروری زندگی و کالری مورد نیاز مردم را تأمین می‌کنند و از این جهت بسیار مورد اهمیت هستند و باید به آنان توجه داشت.

وی با بیان اینکه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی تسهیلات بسیار خوبی بدون قوانین بانکی براساس شرایط کشاورزان در اختیار آنان قرار خواهد داد،اظهار کرد: در آینده برنامه افزایش سرمایه را خواهیم داشت و پیگیر آن هستیم تا با راهنمایی اعضای صندوق و کمک مسئولان شهرستان صندوقی نمونه در کشورداشته باشیم.

سپس رضا فلاح مبارکه ضمن خوش آمد گویی و خسته نباشید به مسئولان حاضر،در خصوص کمک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی با دادن سپرده ای از حساب پرسنل شرکت و کسر آن تا پایان سال جاری گفت: این خدماتی که به پرسنل شرکت داده می شود رضایت آنان را بدنبال خواهد داشت و به نوعی بازی دو سر برد است و تا آنجا که بخش مالی ما اجازه دهد کمک خواهیم کرد و سال آینده نیز می تواند تکرار شود.

وی با تاکید بر صنعتی کردن بخش کشاورزی و رفتن به سمت سود دهی،اظهار کرد: این امر کمک به اقتصاد کشور، رونق تولید و تشویق سایر افراد به بخش کشاورزی خواهد شد.

فلاح یادآور شد: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در زمینه دامپروری نیز با خرید شیرخوراکی تازه از دامداران شهرستان برای پرسنل خود، سبب رونق این بخش شد و سایر زمینه های مرتبط با حوزه کشاورزی نیز کمک نموده است.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  1696
بازديد دیروز :  2186
بازديد هفتگی :   24276
بازديد ماهانه :  91222
کل بازديد سایت :  91222
بازديدکنندگان آنلاین :  0