دیدار رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان بافق صبح امروز با حضور در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مسعود دانشی رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولی عصر(عج) بافق به همراه فتاحی سرپرست شبکه بهداشت ، برزگری مسئول حراست و کارشناس بهداشت حرفه ای، ابراهیمی مسئول درآمد شبکه بهداشت، حسینی مسئول امور ساختمانی، ملک زاده رئیس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ ، رنجبر مسئول درآمد بیمارستان، قانعی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، پورسلطانی مسئول روابط عمومی بیمارستان و قائمی مدیر بیمارستان ولی عصر(عج) با حضور در دفتر سرپرست شرکت با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق ضمن تبریک سال نو و انتصاب رضا فلاح به سمت سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران،از همکاری و مساعدت های این شرکت در امر بهداشت و درمان تقدیر و تشکر کرد.

وی یادآور شد: در زمان مدیریت محمد جواد عسکری کمک های بی شائبه ای در امر بهداشت و درمان و تجهیز بیمارستان ولی عصر(عج) بافق شد که جا دارد از وی تشکر و قدردانی کنم.

دانشی همچنین از مساعدت های رضا فلاح مبارکه در زمان مسئولیت وی به عنوان مدیریت اچ اس ای شرکت که بسیار کمک یار بهداشت و درمان شهروندان و پرسنل خدوم شرکت سنگ آهن بوده است، تشکر کرد.

رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق در ادامه پیرامون مشکلات پیش روی بهداشت و درمان مطالبی را عنوان کرد و از سرپرست شرکت درخواست کرد که با حضور در شبکه بهداشت از نزدیک مشکلات و  کمبودهای موجود را مشاهده کند.

سپس سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو با بیان اینکه در بحث بهداشت آمادگی کامل داریم تا با استفاده از تجهیزات شرکت هر گونه کمکی انجام دهیم،افزود: در سال ۹۸ این تعامل و همکاری بیشتر خواهد شد.

وی در بحث بحران و واکنش سریع بیان کرد: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق خود یک تیم و کمیته بحران در کنار شهر دارد که به این مسائل می پردازد .

فلاح مبارکه در بحث آموزش نیز اظهار کرد: در این زمینه با اعلام نیاز خود به شرکت زمینه های توجیهی را فراهم می کنیم تا با استفاده از پتانسیل های موجود مساعدت های لازم انجام گیرد.

سرپرست سنگ آهن مرکزی ایران بافق پیرامون ریشه کن کردن بیماری سالک اظهار داشت : در زمینه ارائه هرگونه کمکی به جهت ریشه کنی  این بیماری در چارچوب قانون آمادگی داریم تا در سال جاری دیگر شاهد این بیماری نباشیم.

وی همچنین از رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) خواهان شد با توجه به هزینه های درمانی که از سوی شرکت سنگ آهن پرداخت می شود، خدمات و امکانات در خور و شایسته به کارکنان این مجموعه داده شود.

فلاح مبارکه در خصوص حضور پزشکان متخصص مورد نیاز شهر نیز با توجه به گفتگوی قبلی خود با رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق اعلام آمادگی کرد تا با توجه به گسترش فضای بهداری آهنشهر و آمادسازی طبقات پایین و بالای این مرکز با حضور پزشکان متخصص و با در اختیار گذاشتن امکات رفاهی آنان خدمات شایسته ای به مجموعه پرسنل شرکت و مردم  ارائه شود .

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  288
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51346
بازديد ماهانه :  190395
کل بازديد سایت :  4738324
بازديدکنندگان آنلاین :  0