سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق محمد رضا دهقانزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق صبح امروز با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۱۸۷۱۴
تاریخ انتشار: چهار شنبه ۶ مارس ۲۰۱۹ – ۱۴:۱۵

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در ابتدا انتصاب رضا فلاح مبارکه به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را تبریک عرض نمود و گفت: خوشحالیم که فردی بومی و از خانواده شهید در این سمت قرار گرفته و برای شما آرزوی موفقیت داریم.

 

وی بیشترین جامعه هدف بنیاد شهید را شاغل در شرکت سنگ آهن بافق عنوان کرد و افزود:  شهرستان بافق ۲۵۴ شهید و ۷ جانباز ۷۰ درصد دارد و اکثر والدین شهدای شهرستان به دلیل کهنسالی و وضعیت نامساعد جسمانی نیز به خدمت رسانی دارند.

 

دهقانزاده با بیان اینکه ۷۱ نفر از این والدین مرتبط به شرکت سنگ آهن مرکزی بافق هستند،تصریح کرد: ۱۲ نفر از این والدین شرایط ویژه دارند.

 

وی در بحث درمان با اشاره به اینکه تمام ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید بیمه تکمیلی هستند و در این زمینه مشکلی وجود ندارد، یادآور شد: اما نیازها بیش از این است و برخی داروهای مورد نیاز خارجی بوده و تحت پوشش بیمه نیست و ما در این زمینه نیازمند همکاری و مساعدت شرکت سنگ آهن هستیم.

 

 رئیس بنیاد شهید در بحث اشتغال با توجه به آنکه حدود ۲۵۰ نفر از ایثارگران و خانواده های آنان شاغل مجموعه سنگ آهن بافق هستند و آنان نیز با مشکلاتی مواجه هستند،همکاری این دو مجموعه برای رفع مسائل این قشر را لازم دانست.

 

وی بیان کرد: بنیاد شهید به تنهایی نمیتواند مشکلات و مسائل ایثارگران و جامعه هدف را رفع نماید و اگر کمک دستگاه های مختلف نباشد هرگز ما قادر به حل مشکلات نخواهیم بود.

 

 دهقانزاده عمده درخواست را درخصوص تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر شاغل در مجموعه عنوان کرد و افزود: پیرامون این موضوع مکاتبات و گفتگویی با مدیران عامل قبل انجام گرفت و خواهانیم در صورت مقدور، رایزنی شود و درصدی از فرزندان شاغل جانباز و آزاده از روز مزد به شرکتی تبدیل وضعیت شوند و این موضوع که سالیان سال مطرح است،رفع شود.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافق در پایان با آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای رضا فلاح مبارکه،اعلام همکاری با شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در زمینه پیشبرد اهداف فرهنگی و آرمان های شهدا نمود.

 

وی در بحث دیدار از خانواده ها شهید شهرستان بافق نیز خواهان شد این برنامه با همراهی بنیاد شهید صورت گیرد.

 

در ادامه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن تشکر از حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اعلام همکاری برای رفع مشکلات این مجموعه، ایثارگران و خانواده های آنان نمود.

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  483
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15241
بازديد ماهانه :  60722
کل بازديد سایت :  4494035
بازديدکنندگان آنلاین :  1