سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ظهر امروز به همراه مسئول روابط عمومی و رئیس هیئت فوتبال شهرستان با حضور در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با رضا فلاح مبارکه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سمیه ایزدیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این دیدار با تبریک انتصاب رضا فلاح به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از کمک ها و حمایت های این شرکت تشکر کرد و خواستار نگاه ویژه وی به امر ورزش شهرستان شد.

ایزدیان در ادامه گزارشی از عملکرد و فعالیت های اداره ورزش و جوانان بافق ارائه کرد و با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و باشگاه آهن نقش به سزایی در ترویج ورزش داشته است تصریح کرد : حمایت ، همکاری و مساعدت شرکت سنگ آهن  و باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق در بالا بردن سطح ورزش شهرستان و کیفیت امکانات ورزشی و خدمات صورت گرفته در این حوزه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است .

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر با بیان دیدگاه خود نسبت به ورزش و استفاده از ظرفیت های ورزشی شهرستان و شرکت گفت: با توجه به دیدگاهی که به امر ورزش داشتم در انتخاب هیئت مدیره باشگاه آهن از توان و ظرفیت اداره ورزش و جوانان نیز استفاده نمودیم و تاکید شد تا به سمت سرمایه گذاری بروند و شرکت سنگ آهن بافق نیز در حد توان و در چهارچوب قانون کمک هایی خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: شرکت سنگ آهن خود را موظف به ترویج و توسعه ورزش به ویژه در بین پرسنل مجموعه خود می داند و تاکنون جهت ورزش و امور جوانان از هیچ گونه کمکی دریغ نکرده است.

فلاح مبارکه با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست،افزود : با سرمایه گذاری در بخش ورزش ، آینده ای عالی را  میتوان برای جوانان و نوجوانان تضمین نمود.

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پایان سخنان خود گفت : مجموعه باشگاه ورزشی سنگ آهن و شرکت سنگ آهن آمادگی هرگونه همراهی و همکاری  برای رشد و توسعه ورزش در سطح  شهرستان را اعلام میدارد .

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  481
بازديد دیروز :  1508
بازديد هفتگی :   15239
بازديد ماهانه :  60720
کل بازديد سایت :  4494033
بازديدکنندگان آنلاین :  0