دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق قاسم زاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق صبح امروز به همراه شریعتی معاون پشتیبانی با حضور در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی با رضا فلاح مبارکه دیدار کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رئیس اداره آموزش و پروزش بافق در ابتدای این دیدار ضمن تبریک سال جدید به بیان برخی از مشکلات این اداره پرداخت که می بایست بصورت ریشه ای حل شود.

قاسم زاده با تاکید بر لزوم مهارت آموزی دانش آموزان پیش از پایان دوره تحصیل خود در مقطع دبیرستان افزود: طرحی به نام ایران مهارت وجود دارد که مدارس در طول این دوره باید یکی از مهارت های مذکور را به دانش آموزان پیش از پایان مقطع دبیرستان بیاموزند، چرا که به این نتیجه رسیده اند اخذ مدرک بدون کسب مهارت آنان را در بازار کار دچار مشکل خواهد کرد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در بافق بیشتر دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای گرایش پیدا کرده اند که این در استان سر آمد است.

سپس سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو گفت: رویکرد شرکت کمک به مدارس و آموزش و پرورش بافق با هماهنگی بین دو مجموعه می باشد.

وی در خصوص تامین تجهیزات برای مدارس شهرستان بافق بیان کرد: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق آمادگی دارد با اعلام درخواست از سوی اداره آموزش و پرورش بافق مبنی بر نیاز خود در زمینه آموزش،تجهیزات و … در آن زمینه مساعدت لازم را در حد توان خود و چارچوب ضوابط داشته باشد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  303
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51361
بازديد ماهانه :  190410
کل بازديد سایت :  4738339
بازديدکنندگان آنلاین :  0