سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  دکتر فیروزآبادی: کشور ما در یک مقطع بی سابقه ای از وحدت رهبری، امنیت و منابع قرار دارد دکتر فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و قائم مقام وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی با حضور در شهرستان بافق گفت: کشور ما در یک مقطع بی سابقه ای از وحدت رهبری، امنیت و منابع قرار دارد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت, روز گذشته دکتر فیروز آبادی با حضور در شهرستان بافق در جمع روسا، مدیران و معاونان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق از نزدیک با میزان پیشرفت پروژه گندله سه چاهون بافق آشنا شد.

وی در ادامه با حضور در سالن کنفرانس هتل نیکان، با نماینده ولی فقیه و امام جمعه و فرماندار بافق دیدار کرد و با اشاره به اقدامات در دولت یازدهم و وضعیت فولاد در کشور، گفت: تاکنون افتتاحیه های در زمینه گندله نیشابور، خط کنستانتره سنگان و خط ۰۵۵ هزار تنی نورد ابرکوه که تولید را شروع کرده است و غیره داشتیم و قرار است به زودی افتتاحیه های خوبی در۱ تنی در هرمزگان را که در فروردین افتتاح می کنیم و خط یک میلیون تنی / زمینه فولاد داشته باشیم از جمله خط فولاد صبا را در اسفند ماه در نیشابور به انجام می ر سانیم.

دکتر فیروزابادی با اشاره به حمایت از گندله سه چاهون و در حقیقت از تقسیم سود خودداری کنیم هرچه درآمد دارد در توسعه این منطقه خرج کنیم تصریح کرد: در رابطه با تولید خط احیاء مستقیم هم به توافق رسیدیم که کارهای بیسیک و مطالعات آن را انجام دهیم و طرح، شبه اقتصادی هم باشد و در چند سال آینده در پایان دولت دوازدهم مجتمع شهرستان بافق همه چیز از معدن تا محصول را خواهد داشت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی و قائم مقاتم زیر تعاون، کار و امور اجتماعی با تأکید بر اینکه نظر ما توسعه در کشور است و با چنگ و دندان آن را انجام می دهیم، افزود: کشور ما در یک مقطع تاریخی بی سابقه ای از وحدت رهبری و فرماندهی، وجود امنیت و داشتن منابع قرار دارد که هرگز در این مقطع قرار نداشتیم .

دکتر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد از جمعیت کشور زیر ۵۰ سال هستند و ما جامعه جوانی داریم در حالی که کشورهای اروپایی، جامعه ای پیر هستند .

وی با اشاره به امنیت کشور ایران، اقتصاد و منابع اولیه، منابع انرژی و نیروی انسانی، افزود: کشور ما آماده پرش است و اقتصاد ما به مرحله خودکفایی رسیده است و این در حالی است که بیگانگان خواهان نگهداری کشورمان از این پرش هستند و با تحریمی های خود قصد دارند مشکلاتی را برای ما فراهم آورند.

دکتر فیروزآبادی ادامه داد: در سالهای گذشته اقتصاد کشور ما در حال انفجار بود به گونه ای که حتی گندم ۳۰ روزه را نداشتیم اما با تدبیر و درایت دولت و مقام معظم رهبری از این مرحله به سلامت عبور کردیم.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق نیز در ادامه به خاطرات قبل از انقلاب در سال ۵۴ اشاره کرد و بیان داشت: امروز کشور ما از نظر امنیت و فناوری در جایگاه خوبی قرار دارد و ارتباط تنگاتنگی بین مسئولین کشور و نظام برقرار است و مجموعه شهرستان بافق نیز در وفاق و دوستی اداره می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی افزود: حضور دکتر فیروزابادی و بازدید از پروژه گندله سه چاهون و آشنایی از میزان پیشرفت پروژه باعث ایجاد امیدواری به سرعت بخشی در این طرح عظیم می شود.

زاده رحمانی،  فرماندار بافق نیز در این جلسه به ملموس بودن تلاش های دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود:شاخصه های نمودارها در حال حرکت و رو به رشد است و امیدوار هستیم که شاهد پیشرفت جدی کشور عزیزمان و به ویژه شهرستان بافق باشیم.

وی با تقدیر از مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و مجموعه آن که بخشهای مختلف شهر می باشند، تصریح کرد: ما در حال انجام کاری هستیم که ذهن ها را از روی تمرکز بر سنگ آهن دور کنیم ؛ چرا که مردم شهر و شهرستان بافق، ظرفیت ها و پتانسیل های دیگری نیز دارند و باید پتانسیلهای بالفعل و بالقوه را با رافت و ارتباط با مرکز استان و کشور انجام دهیم و با متنوع کردن سبد درآمدی مردم، هم قشر آسیب پذیر را کم کنیم و هم فشاری را که روی مجموعه سنگ آهن وارد شده است بکاهیم.

فرماندار بافق در پایان این جلسه، حمایت دکتر فیروز آبادی را در زمینه کنستانتره آهن اسفنجی، و یاری در پیشرفت پروژه ها و پیگیری منابع چاه گز انومالی را خواستار شد.

لازم بذکر است که در این جلسه بر تسریع بخشیدن بر صنایع جوار معدنی جهت پایداری شهرستان  و شرکت با افزایش ذخایر معدنی، در دوسه سال آینده به میزان ۵۰ میلیون تن، افزایش حاشیه های سود آور در رنجیره فولاد،گندله سازی، دانه بندی و کنسانتره،….. افزایش ذخیزه ها با در اختیار قراردادن آنومالی ها و چاه گز تاکید شد.

 

 

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  15
بازديد دیروز :  2113
بازديد هفتگی :   26917
بازديد ماهانه :  84901
کل بازديد سایت :  3945968
بازديدکنندگان آنلاین :  0