حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن در اختتامیه اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور در بافق +تصاویر
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن در اختتامیه اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور در بافق +تصاویر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز با حضور در مراسم اختتامیه اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور،از حضور این ورزشکاران در بافق تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز به همراه ایزدی رئیس اداره ورزش و جوانان، کاظمی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن با حضور در اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور از حضورشان در شهر بافق تقدیر و تشکر کرد.

 

در این مراسم که به نوعی اختتامیه و پایان اردوی ۵ روزه تیم ملی هندبال جوانان کشور در بافق بود. ابتدا رنجبر رئیس امور بانوان در ورزش شرکت از زحمات و حمایت های مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق و مدیر عامل باشگاه آهن تقدیر و تشکر کرد.

 

سپس رضا فلاح مبارکه در سخنانی کوتاه ضمن خوش آمد گویی به جوانان تیم ملی هندبال کشور به دیار نخل و آفتاب و آهن  گفت: افتخار داریم میزبانی شما جوانان ورزشکار در بافق باشیم و مجدد تیم ملی هندبال جوانان کشور را دعوت به حضور در این شهر می کنیم.

وی با اظهار خرسندی از حضور ۵ نفر از جوانان ورزشکار بافقی در این اردو و جمع تیم ملی کشور،اظهار کرد: امیدواریم دیگر استعدادهای استان و شهرستان در رشته های مختلف ورزشی شناسایی شود و از  پتانسیل و مراکز ورزشی که وجود دارد و این توانمندی که خداوند در دستان محمد رضا کاظمی مدیر عامل باشگاه آهن قرار داده است با همکاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و همکاران وی نهایت استفاده را در جهت توسعه ورزش شهرستان داشته باشیم.

 

مدیرعامل شرکت سنگ آهن با بیان اینکه هیئت های دیگر کشوری نیز می توانند از این فرصت ها استفاده کنند به شرط آنکه استعداد های شهرستان بافق را نیز مورد ارزیابی قرار دهند،افزود: در صورتی که ورزشکاران بافقی در آزمون های شما سرافراز بیرون آمدند آنان را به عنوان اعضای تیم ملی انتخاب کنند. ما امکانات ورزشی بسیاری داریم و میتوانیم میزبان شما باشیم.

 

 وی در پایان گفت: امیدوارم شما ورزشکاران در مدت حضور خود در شهر بافق لحظه های خوبی را سپری نموده باشید و اگر از دیدنی های شهرستان بافق دیدن نکرده اید در سفرهای بعد حتما استان یزد را به شما نشان خواهیم داد. آرزومندم شما جوانان ورزشکار همیشه خندان و الگویی برای دیگر جوانان باشید.

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  303
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51361
بازديد ماهانه :  190410
کل بازديد سایت :  4738339
بازديدکنندگان آنلاین :  0