سنگ آهن مرکزی ایران بافق
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  حضور مدیران مجموعه شرکت سنگ آهن همگام با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن / اصل حضور مردم در صحنه انتخابات مهم است رضا فلاح مبارکه در جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با بیان اینکه همه مدیران مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی همگام با اقشار مختلف مردم فردا در راهپیمایی حضور خواهند یافت،افزود: همه با حضور خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های آن حمایت خواهیم کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید صبح امروز۲۱ بهمن ماه با حضور مدیر عامل،مدیران،معاونین و سرپرستان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در سالن کنفرانس آهنشهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از سوی مدیران و سرپرستان تولید،توقفات،بارگیری و اهم فعالیتهای کارخانجات فرآوری، آگلومراسیون،خردایش و معدن سه چاهون ارائه و پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

سپس مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در خصوص اقلام راکد در مجموعه بیان کرد: اقلامی که مربوط به واحدی بوده و باید نگه داشت در لیستی مشخص و مابقی باید برای مزایده برود.

وی با تاکید بر اجرای سیستم اطلاعاتی شرکت بیان کرد: سیستم اطلاعاتی شرکت باید یکپارچه باشد و ما به این سمت حرکت کرده ایم و در حال اجرا است.

مدیر عامل شرکت با توجه به نزدیک شدن سال جدید و ترافیک جاده ای که جلوگیری از حمل بار می کند خطاب به همکاران واحد معدنی،گفت: باید در این زمینه تدابیری اتخاذ کنید تا امنیت در جاده ها برقرار شود و هر گونه ذخیره سازی را انجام دهید تا حمل سنگ از طریق ریل صورت گیرد.

وی در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با بیان اینکه همه مدیران مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی همگام با اقشار مختلف مردم فردا در راهپیمایی حضور خواهند یافت،افزود: همه با حضور خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های آن حمایت خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن با توجه به پیش رو بودن انتخابات و حساسیت های آن در منطقه و دنیا،تاکید کرد:  نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشیم همه باید با حضور در پای صندوق های رأی و انتخاب فرد اصلح نقش موثری ایفاء کنیم.

فلاح مبارکه خاطر نشان کرد: هیچکدام از مدیران شرکت سنگ آهن حق ندارد از اموال یا وقت کاری در شرکت برای فرد یا علیه وی کاری کنند، اما به عنوان شخص حقیقی آزاد هستید به کاندیدای مورد نظر خود رأی دهید،آنچه مهم است حضور باشکوه در انتخابات است.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  372
بازديد دیروز :  973
بازديد هفتگی :   12298
بازديد ماهانه :  70007
کل بازديد سایت :  311058
بازديدکنندگان آنلاین :  0