سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  حضور سنگ آهن بافق در همایش بین المللی بهداشت محیط و توسعه پایدار یزد دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه‌ی پایدار، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سه شنبه هفتم آذرماه سال جاری در یزد آغاز به کار کرد.

دومین همایش بین المللی و بیستمین همایش ملی بهداشت محیط و توسعه‌ی پایدار، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی به مدت سه روز از تاریخ ۷ الی ۹ آذر ماه آغاز به کار کرد.

در این همایش شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور دکتر میرزایی جانشین مدیر عامل و  HSE شرکت، مهندس میرزایی معاون منابع انسانی و اموراجتماعی،حسن زاده مدیر آموزش شرکت،مهندس غلامرضاپور مسئول محیط زیست و جمعی از پرسنل مرتبط با موضوع ،نقش فعالی از خود نشان داد.

دکتر مختاری، دبیر اجرایی این همایش گفت: این همایش  با هدف بررسی چالش های زیست محیطی کشور در زمینه های مدیریت آب و فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماندها واثرات آن بر سلامت برگزار شده است. بیش از هزار نفر از دانشجویان , استادان و صاحب نظران داخلی و شرکت کنندگانی از کشورهای المان , فرانسه ,دانمارک , اسپانیا و سوئیس  به مدت سه روز در خصوص اهمیت موضوع بهداشت محیط و چالش های پیش روی ان به بحث و تبادل نظر می پردازند .

وی افزود: از مجموع  ۷۶۰مقاله ارسالی به دبیر خانه همایش  ۳۶۰ مقاله پذیرفته شده است که بصورت پوستر و سی مقاله هم بصورت سخنرانی طی مدت برپایی همایش ارائه می شود..

دکتر رئیسی،معاون بهداشتی وزیر بهداشت در این همایش از ایجاد دفاتر سلامت برای نظارت و کنترل در جهت مداخله در حفظ سلامت در حیطه های بهداشت محیط و حرفه ایی خبر داد و گفت: توجه به سلامت بهداشت محیط و سلامت اب و خاک و هوا از مهمترین اولویت های این زوارتخانه است .

وی همچنین در این همایش از طرح های مشارکتی وزارت بهداشت با سازمان حفاظت محیط زیست در جهت کاهش آلایندهای زیست محیطی خبر داد .

موضوع بهداشت محیط و توسعه پایدار , مدیریت پسماند و فضای سبز،سلامت کودکان،نقش الودگی هوا در مرگ و میرها از مهمترین محورهای این همایش سه روزه است .

لازم بذکر شرکت سنگ آهن با ایجاد غرفه در ورودی سالن همایش ها،کمک ها و خدمات این شرکت نسبت به موضوعات بهداشت و درمان شهرستان و راهکارهای محیط زیستی شرکت را ارائه داد.

 

                

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  18
بازديد دیروز :  2113
بازديد هفتگی :   26920
بازديد ماهانه :  84904
کل بازديد سایت :  3945971
بازديدکنندگان آنلاین :  0