جشن بزرگ ” روز کارگر ” برگزار شد + تصاویر
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  جشن بزرگ ” روز کارگر ” برگزار شد + تصاویر جشن بزرگ روز کارگر با هدف تجلیل از کارگران تلاشکر شرکت سنگ آهن مرکزی بافق شب گذشته با حضور جمعی از مسئولات شهرستان و کارگران خدوم مجموعه سنگ آهن در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در آستانه روز جهانی کارگر،مراسم جشن بزرگ روز کارگر شب گذشته با حضور معاون فرماندار،سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق،رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و کارگران خدوم و پرتلاش شرکت سنگ آن مرکزی بافق در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم که با همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار شد،ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری قرآن جواد رایگان تلاوت شد و سپس اجرای برنامه ها توسط مجریان توانمند و جوان صادق خواجه ای و فاطمه تقی زاده انجام گرفت.

رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این مراسم با بیان اینکه این شرکت با ۶ هزار پرسنل در زمینه معدن کاری و صنعت فرآوری فرآورده های معدنی مشعول به فعالیت است،گفت: هر ساله از بین کارگران شرکت براساس شاخص های نظم و انضباط کاری،همکاری با سرپرستان مربوطه و قابلیت ها و کارایی پرسنل افراد نمونه انتخاب می شوند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰ نفر از کارگران این مجموعه مورد تجلیل قرار می گیرند،افزود:  از میان ۶ هزار نفر پرسنل شرکت از بخش های اداری از هر ۳۰ نفر یک نفر به عنوان نمونه انتخاب شده و در بخش های تولید،معدنی و فنی از هر ۲۰ نفر یک نفر نمونه انتخاب شده که در مجموع بیش از ۲۵۰ نفر از کارگران نمونه با اهدای هدایا تقدیر و تجلیل می شود.   

تجلیل کارگران نمونه شرکت با حضور سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، معاون فرماندار، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اجرای استند آپ کمدی مجید افشاری و خواننده نسل جوان و نام آشنای کشور سینا شعبانخانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

عکس: عرفان مرشد زاده

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  307
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51365
بازديد ماهانه :  190414
کل بازديد سایت :  4738343
بازديدکنندگان آنلاین :  0