سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  جانشین مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی:کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند جانشین مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در روز کار و کارگر در جمع کارگران این شرکت حاضر و ضمن تجلیل از کارگران قسمتهای مختلف شرکت گفت: کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی؛  در نخستین روز از هفته کارگر با حضور دکترمیرزایی جانشین مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی وجمعی ازمدیران و معاونین  این شرکت، به صورت نمادین با اهداء گل از زحمات کارگران پرتلاش تجلیل بعمل آمد.

دراین آپین . مدیران و معاونین شرکت با حضور در استخراج، کارخانه فرآوری، انبار ناریه و انتظامات ورودی شرکت بصورت نمادین با تقدیم شاخه گل و شیرینی از کارگران تجلیل کردند.

جانشین مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق نیز در سخنانی کوتاه اظهارداشت: کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات در مجاری هستی است

دکتر میرزایی نیز ضمن تقدیر و تشکر از کارگران زحمتکش شرکت سنگ آهن برای بزرگواران آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.

لازم بذکر است، مدیر روابط عمومی با حضور در معدن سه چاهون به نیابت از مجموعه مدیریت شرکت بصورت نمادین از کارگران بعضی از قسمتهای سه چاهون تقدیر کرد.

 

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  18
بازديد دیروز :  2113
بازديد هفتگی :   26920
بازديد ماهانه :  84904
کل بازديد سایت :  3945971
بازديدکنندگان آنلاین :  0