سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  توزیع بن پوشاک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق بن پوشاک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مبلغ 500 هزار تومان برای نیروهای رسمی و پیمانکاری شرکت، از فردا 5 دی ماه توزیع می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مهدی طالعی سرپرست معاونت مالی و بازرگانی شرکت سنگ آهن بافق با اعلام این خبر گفت: بنا به دستور مدیرعامل شرکت و طی تصمیم هیئت مدیره با مبلغ ۵۰۰ تومان برای این امر موافقت شده است.

وی با اشاره به اینکه این مبلغ در سه بن ۲۰۰،۱۴۰ و ۱۶۰ هزار تومانی آماده شده است، افزود: در جلسه ای با رؤسای شوراهای اسلامی کارگران در این خصوص پیشنهاداتی مطرح بود که در نهایت تصمیم گرفته شد پوشاک از فروشندگان البسه سطح شهر بافق و فروشگاه های ثامن،رفاه،دانشگاه آزاد و چند مرکز در یزد بصورت اختیاری خریداری شود.

طالعی خاطر نشان کرد: علت تقسیم مبلغ بن برای آن است تا قدرت خرید پوشاک از سایر فروشگاه های اعلام شده به اختیار پرسنل وجود داشته باشد.

سرپرست معاونت مالی و بازرگانی شرکت با بیان اینکه نحوه تحویل بن ها بصورت همزمان می باشد و توزیع آن از ۵ دی آغاز می شود،اظهار داشت: علت تاخیر به وجود آمده در این امر، تعداد زیاد بن ها به جهت آماده سازی و مهر و امضای آن بوده است.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1458
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9567
بازديد ماهانه :  53172
کل بازديد سایت :  4442880
بازديدکنندگان آنلاین :  0