سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  تقدیر و تشکر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از کارگران،مردم و مسئولان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با صدور پیامی از اقشار کارگران شریف شرکت،مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان برای حضور در مراسم اسقبال وی و حمایت و همراهی آنان قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی از حمایت های پرسنل شرکت، مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان و حضور باشکوه آنان  تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

صدای قدم هایتان در کوچه های سرد زمستان،طنین انداز وحدت و انسجام بود و هوای شهرمان را بهاری نمود. سیاهی بر ذغال ماند و مردمان بافق اثبات کردند که تا آخرین لحظه بر عهد و پیمان خود خواهند ماند.

خدمتگزار شما هرگز توقع این همه لطف را نداشت و خود را شایسته استقبالی چنین پرشور از سوی همه اقشار کارگران شریف شرکت سنگ آهن و مردم بزرگوار بافق نمی دانست، اما حضور گرمتان من را برای خدمت به شما بزرگواران بیش از پیش مصمم نمود. قدردان قدم های گرم و پر مهرتان هستم و دست های پینه بسته تک تک شما کارگران زحمتکش مجموعه را می بوسم.

بنده خود را خدمتگذار کوچک مردم شریف بافق،کارگران و پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی می دانم و رضایت به برگزاری مراسم استقبال یا مرسم مشابه آن را نداشتم و همانطور که تنها آمده و بعد در تنهایی رفتم، خواهان آن بودم تا در سکوت به کار بازگردم اما به اصرار اعضای شورای اسلامی کارگران شرکت سنگ آهن و شرکت های پیمانکار به حداقل رضایت دادم .

 بر خود واجب می دانم از  همه مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه محترم بافق، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور تشکر نمایم و نیز از همراهی فرمانده عزیزم و یادگار دوران دفاع مقدس سردار حاج محمد رضا دهستانی،خانواده معظم شهداء، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، بسیجیان جان برکف، بانوان و آحاد مردم ولایتمدار شهرستان تشکر و قدردانی نموده و در مقابل عظمتشان سر تعظیم فرود می آورم.

فرزند شما مردم بافق و خدمتگذار پرسنل شریف شرکت سنگ آهن بافق

علی اکبر رحیمی بافقی

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1463
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9572
بازديد ماهانه :  53177
کل بازديد سایت :  4442885
بازديدکنندگان آنلاین :  0