تاکید بر تعامل دانشگاه و صنعت برای بهره وری
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  تاکید بر تعامل دانشگاه و صنعت برای بهره وری جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق در دیدار با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و معاون منابع انسانی این شرکت راههای ارتباط بیش از پیش و مؤثر دانشگاه با این مجموعه صنعتی و معدنی را مورد بررسی قرار دادند..

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ نشست اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی به میزبانی این شرکت در هتل نیکان بافق برگزار شد.

در این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق ضمن تشکر از نگاه مثبت مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی به موضوعات علمی و فرهنگی شهرستان گفت: در صددیم در سال ۹۸ با تعامل سازنده با مجموعه های معدنی و صنعتی شهرستان در قالب مرکز تحقیقات معدنی به سمت بکارگیری تخصص اعضای هیات علمی دانشگاه برای رفع پاره ای از  مشکلات تولید برآئیم.

عباس فتاحی بافقی تعاملات قبلی دانشگاه آزاد اسلامی بافق با شرکت سنگ آهن مرکزی را مثبت ارزیابی کرد و بر لزوم ارتباط بیشتر اساتید دانشگاه با این مجموعه معدنی تاکید کرد.

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از تعامل این مجموعه با دانشگاه  برای رفع علمی برخی نارسایی های بخش تولید استقبال کرد و گفت: برای تحقق این مهم در زمان مدیریت بنده مراودات دانشگاه با مجموعه صنعتی – معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی تسهیل خواهد شد و انتظار می رود با حضور و پیگیری مستمر این تعامل به نفع دو مجموعه باشد.

رضا فلاح مبارکه ورود تخصصی اعضای هیات علمی به موضوعات مورد نیاز شرکت سنگ آهن را خواستار شد و افزود: انتظار می رود طرح های پژوهشی از قالب مقالات کتابخانه ای فراتر رفته و باعث حل مسئله و اجرایی شدن طرح هایی شود که بهره وری را بدنبال داشته باشد

وی یکی از موضوعات مهم و مورد نیاز شرکت سنگ آهن مرکزی را پرداختن به موضوعات علوم انسانی برای ارتقاء سطح دانایی پرسنل دانست و گفت: در این زمینه نیز از هرگونه همکاری دانشگاه استقبال می کنیم.

سید علی میرطاهری معاون منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی نیز در این دیدار ضمن برشمردن برخی از افتخارات شرکت سنگ آهن مرکزی در چند سال گذشته در زمینه آموزش نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری برای هر گونه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی بافق اعلام آمادگی کرد.

همچنین در این دیدار اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق برخی از ظرفیتهای علمی و امکانات دانشگاه که در تعامل با مجموعه های صنعتی و معدنی شهرستان می تواند مورد استفاده واقع شود را برشمرده و طی نامه های جداگانه تخصصی برای دستور و پیگیری به سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی تحویل داده شد.

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  298
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51356
بازديد ماهانه :  190405
کل بازديد سایت :  4738334
بازديدکنندگان آنلاین :  0