سنگ آهن مرکزی ایران بافق
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  بهره برداری از پروژه طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری تا پایان سال ۹۷ 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی ؛جلسه روند اجرایی و پیشرفت طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری با حضور مجری طرح پروژه، معاون مالی بازرگانی و کلیه پیمانکاران و مشاورین در دفتر مدیر عامل سنگ آهن برگزار شد.
در ابتدا مجری طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری گزارش از روند اجرایی پروژه و پیشرفت آن ارائه نمود و سپس هرکدام از پیمانکاران و مشاوران در خصوص قرارداد مربوط به این پروژه توضیحاتی را بیان نمودند.

سپس شرکت کویرنوآب یزد،پیمانکار شبکه فاضلاب شهری در خصوص روند اقدامات انجام شده گزارشی را ارائه نمود و گفت: تا کنون با لوله گذاری ۴۸ هزار و ۵۵۰ متر وساخت تعداد ۹۷۵ منحول توانسته ایم به پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد دست یابیم.
همچنین شرکت پارس سازان فرابین،پیمانکار خط انتقال لوله ۸۰۰ بیان کرد: مقدار ۱۵۰۰ متر لوله گذاری و بیش از ۱۷۰۰ متر حفاری انجام شده است که بیانگر پیشرفت فیزیکی ۲۲ درصد است.
شرکت تهران میراب،پیمانکار تصفیه خانه فاضلاب شهری نیز با بیان پیشرفت فیزیکی ۵۲ درصد بخش ابنیه،گزارش عملکرد خود را ارائه نمود.
در ادامه شرکت سنا دژ سازان شرق،پیمانکار ساخت مخزن ۲۰ هزار مترمکعبی ضمن اعلام اینکه بیش از ۲ ماه است عملیات ساخت مخزن به پایان رسیده،خاطر نشان کرد: ما هم اکنون به پیشرفت ۹۵ درصدی رسیده ایم و مخزن آماده آبگیری است.
در پایان این جلسه مجری طرح پروژه شبکه و تصفیه فاضلاب شهری اعلام نمود:ما تا پایان بهمن ۹۶ بیش از ۴۷ درصد پیشرفت برای کل پروژه داشته ایم.انتظار می رود تا پایان سال ۹۶ به رقم پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی دست یابیم
وی در خصوص نصب انشعابات منازل به شبکه خاطر نشان کرد:مقرر شد از سال ۹۷ این کار آغاز شود و امیدواریم تا پایان سال ۹۷ شاهد بهره برداری از مجموعه پروژه باشیم.

       

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1677
بازديد دیروز :  1434
بازديد هفتگی :   15026
بازديد ماهانه :  112660
کل بازديد سایت :  4388997
بازديدکنندگان آنلاین :  3