سنگ آهن مرکزی ایران بافق
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق مراسم تکریم و معارفه مدیرروابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز در دفتر روابط عمومی با حضور مدیر عامل برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور رضا فلاح مبارکه ، مدیر عامل شرکت،حبیب حسن زاده بافقی مدیرسابق و سید مصطفی فخری بافقی مدیر جدید روابط عمومی، حیدری مدیر دفتر مدیر عامل و جمعی دیگر از پرسنل روابط عمومی در دفتر روابط عمومی شرکت برگزار شد.

رضا فلاح مبارکه در این مراسم با بیان اینکه گردش نخبگان در همه سازمان ها صورت می گیرد و این سبب ایجاد پویش،زایش و نوآوری می شود،گفت: با روی کار آمدن مدیر جوان روابط عمومی شرکت و تلفیق آن با تجربیات حبیب حسن زاده بافقی ،بدون شک پویندگی و بالندگی در شرکت به ارمغان خواهد آمد.

وی ضمن تشکر از زحمات آزاده سرافراز حبیب حسن زاده بافقی در مدت مدیریت وی،اظهار کرد: بدون شک از تجربیات و خدمات ارزنده ایشان در بخش های دیگر استفاده خواهیم کرد و امیدوارم در سمت خود در پایگاه نبی اکرم(ص) منشاء خدمات باشد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن همچنین آرزوی موفقیت برای سید مصطفی فخری بافقی نمود و از پرسنل روابط عمومی شرکت خواهان شد همچون گذشته همکاری تنگاتنگی با این مدیر جوان داشته باشند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی هر دستگاهی معرفی کننده آن مجموعه و همانند چراغی برای نشان دادن مسیر به جهت رسیدن به اهداف آن دستگاه است،افزود: اگر روابط عمومی پویا و فعال باشد و بتواند نقطه نظرات آن مجموعه را به درستی نشان دهد،میتواند چراغ راه خوبی برای مسیر حرکت آن سازمان و دستگاه باشد.

فلاح مبارکه از مدیر روابط عمومی شرکت خواهان شد با مشورت مجموعه خود و استفاده از تجربیات مدیران قبل، کارها را پیش برده تا همواره موفق باشند.

سپس حبیب حسن زاده بافقی با اظهار خرسندی از روی کار آمدن مدیری جوان و خوش فکر برای مجموعه روابط عمومی شرکت گفت: اگر اساس کاری درست باشد کارها به خوبی پیش خواهد رفت و بدون شک شاهد درخشش بیشتر این مجموعه و شرکت در آینده خواهیم بود.

وی از پرسنل مجموعه روابط عمومی شرکت خواهان شد با عزم و همت مضاعف این مدیر جوان را یاری کنند و با اشاره به آیات مکرر قرآن کریم پیرامون تقوا،بیان کرد: در تمامی زمینه ها باید تقوا را رعایت کرد و اگر این را مدنظر قرار دهیم، همه کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

حسن زاده با اشاره به کلامی از امیرالمومنین (ع) که (( هر انتصابی را عزلی و هر آمدنی را رفتنی است،خوشا آنان که در اطاعت خالق و خدمت به مخلوق هستند.)) تصریح کرد: این اصلی است که در زندگی مهم و باید در نظر داشت، نه آنکه چه کسی آمده یا رفته است.

وی با بیان اینکه روابط عمومی پیشانی شرکت است و باید به بهترین وجه ممکن این مجموعه را نشان دهد،تاکید کرد: باید با احساس مسئولیت زیاد و رضای پروردگار کارها را پیش برده و امیدواریم شاهد روزهای روشن در آینده با حمایت از مدیرعامل شرکت باشیم.

در ادامه سید مصطفی فخری بافقی با بیان اینکه سالیان سال با مجموعه روابط عمومی تعامل و همکاری داشته و از این مجموعه جدا نبوده است،گفت: خدا را شاکرم که امروز توفیق خدمتگزاری در این مجموعه به من اعطا شده و تلاش خواهیم کرد با همکاری پرسنل روابط عمومی شرکت کارها را به نحو احسن پیش برده و شرکت را در راستای رسیدن به اهداف یاری کنیم.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  1705
بازديد دیروز :  2186
بازديد هفتگی :   24285
بازديد ماهانه :  91231
کل بازديد سایت :  91231
بازديدکنندگان آنلاین :  1