سنگ آهن مرکزی ایران بافق
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  برگزاری جلسه تولید شرکت سنگ آهن بافق با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور جلسه تولید شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح روز گذشته با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در سالن کنفراس دفتر تولید برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ جلسه تولید شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح روز گذشته با حضور محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و رئیس هئیت مدیره، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس دفتر تولید این مجموعه برگزار شد.

در این جلسه محمد جواد عسکری ضمن تشکر از تلاش همه مدیران به ویژه کارگران درجریان روند تولید قرارگرفت.

وی در خصوص تامین سنگ با توجه به برنامه تولید درسال ٩٧، خواهان شد پیش بینی و هماهنگی لازم برای سال آینده انجام گیرد و افزود: در بحث خرید سنگ باید فراخوانی برگزار شود، در حال حاضر با توجه به شرایط موجود صادرات سنگ به دلیل عوارض و قیمت داخلی آنگونه که باید نیست اما می توان به راحتی سنگ را از معادن کوچک تهیه کرد. باید هر گونه پیش بینی را در زمان کنونی انجام دهیم که از چه محل هایی و  با چه روش هایی سنگ را تهیه کنیم، ضمن اینکه واحد فرآوری باید در این زمینه تلاش کند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در مورد طرح های توسعه بخصوص گندله سازی، با تاکید برسرعت بخشیدن به آن ها،اظهار داشت: نجات شرکت از محل تولید کنستانتره است و باید تلاش کرد تولید ۵ میلیون تن را افزایش دهیم و با توجه به محصولات خوبی که داریم، اگر برنامه ریزی کنیم می توانیم کارها را پیشبرده و دیگر دغدغه نداشته باشیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت سنگ آهن بافق با بیان اینکه تفکر ما در طول دوره هایی که داشتیم اجرای طرح های توسعه ۵ هزار میلیارد سرمایه گذاری است و تاکنون بالای ۳ هزار میلیارد کار انجام شده است، خاطر نشان کرد: ممکن است دیگران متوجه این موضوع نباشند. زمانی که پروژه خط گندله را آغاز نمودیم و امروز بالای ۳ هزار میلیارد تومان هزینه به خود اختصاص داده است و علت آن بالا رفتن نرخ ارز است که خود به خود چالشی را برای مجموعه سنگ آهن ایجاد کرد و ما تلاش کردیم از طریق صندوق مطالبات خود را از دولت تهاتر کنیم و در این زمینه موفق عمل کنیم.

 عسکری با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار و احساسی عمل نکردن در کارها، از مدیران،معاونین وسرپرستان خواهان شد در همه زمینه ها نقش و جایگاه کارگران را مدنظر قرار دهند و افزود: دغدغه من این بوده که اشتغال در بافق روز به روز پایدارتر شود و هر آنچه گفتیم در عمل نشان دادیم،اگر ما از سال ۹۱ تا کنون ۱۷۰۰ نفر اشتغال داشتیم یک نفر را تعدیل نیرو نکردیم و جمعیت را اضافه کردیم.

 وی با اشاره بر ایجاد نظم و انضباط  کاری یادآور شد: شرکتی موفق خواهد بود که درچارچوب قانون حرکت کند،باید همه تلاش کنند تا رشد و توسعه ای که در بافق آغاز شده، ادامه یابد. ما خود همانند یک کشور هستیم و اگر با یکدیگر وحدت داشته و همراه  و همدل باشیم،دیگر کسی نمی تواند در کارهای بافق خللی وارد کند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور از مدیران خواست تا از ظرفیت شورای اسلامی کارگران نیز استفاده کنند و با مشورت  از نقطه نظرات آنان نیز بهره مند شوند.

شایان ذکر است، در ابتدای این جلسه مدیر تولید در خصوص میزان تولید کنسانتره در نیمه دوم سال جاری مطالبی را عنوان کرد.

همچنین محمد جواد عسکری در جلسه ای با شورای اسلامی کارگران در خصوص وضعیت شرکت با آنان گفتگو کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  321
بازديد دیروز :  1263
بازديد هفتگی :   9525
بازديد ماهانه :  55699
کل بازديد سایت :  4436289
بازديدکنندگان آنلاین :  0