سنگ آهن مرکزی ایران بافق
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  بازدید مدیر عامل شرکت سنگ آهن از پروژه جاده بافق – بهاباد قطعه سوم چغارت تا سه چاهون مدیر عامل شرکت سنگ آهن عصر امروز از پروژه جاده بافق – بهاباد قطعه سوم چغارت تا سه چاهون بازدید و میزان پیشرفت پروژه را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در بازدید از کارخانه فروز آرمه بیان کرد: این قطعه به طول ۶٫۷۷ دهم کیلومتر توسط شرکت پیمانکاری فروز آرمه با هزینه ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام می شود.

وی امیدوار شد با توجه به اینکه قرارداد پروژه یکساله است با تلاش همکاران در عملیات پیمانکاری طی مدت ۱۰ ماه کار پایان یابد تا فرماندار بافق بنا به قول داده شده آسفالت این جاده را به عهده گیرد.

مدیر عامل شرکت با بیان اینکه طول این پروژه ۱۹ کیلومتر است و در فازهای بعد قطعه بندی کرده ایم تا در زمان مقرر و مدت ۲ سال آن را به بهره برداری برسانیم،افزود: این پروژه خدمتی دیگر از سوی شرکت سنگ آهن در راستای ایفاء مسئولیت اجتماعی است که تردد ماشین های حمل سنگ از سه چاهون تا چغارت را تسهیل می کند.

فلاح مبارکه از جمله موانع در این پروژه را فیبر نوری،آب انتقالی به بهاباد،مخابرات و برق عنوان کرد و گفت: طی نامه نگاری به فرماندار بافق درخواست کردیم تا ادارات مسئول تعارضات را برطرف کنند و ما بتوانیم سرعت بیشتری به کار دهیم.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  370
بازديد دیروز :  973
بازديد هفتگی :   12296
بازديد ماهانه :  70005
کل بازديد سایت :  311056
بازديدکنندگان آنلاین :  2