سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  بازدید مدیر عامل شرکت از مجموعه حمل و نقل و راه آهن شرکت سنگ آهن مرکزی ایران مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز با حضور در واحد های حمل و نقل و راه آهن ضمن بازدید با پرسنل حاضر در مجموعه دیدار کرد.
کد خبر: ۱۷۳۶۱
تاریخ انتشار: شنبه ۵ ژانویه ۲۰۱۹ – ۱۵:۲۹

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ظهر امروز به همراه محسن باباییان مدیر حوزه مدیر عامل با حضور در مجموعه حمل و نقل ضمن بازدید از واحدهای حمل و نقل سنگین، مرکز آژانس های شرکت و واحد حمل و نقل سبک با پرسنل مجموعه دیدار و از نزدیک به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

در ابتدای این بازدید احمد زکی زاده مدیر پشتیبانی حمل و نقل پیرامون این واحد و عملکرد مجموعه و مشکلات آن مطالبی را بیان کرد.

مدیر عامل شرکت نیز با سعه صدر به مشکلات پرسنل گوش فرا داد و عمده مسائل آنان را بحث اضافه کاری، تفاوت حقوق پرسنل و چارت مجموعه عنوان کرد و قول مساعد برای حل این موضوع که در حال بررسی می باشد،داد.

علی اکبر رحیمی بافقی در ادامه از مجموعه حمل و نقل ریلی و راه آهن شرکت به سرپرستی حسینی بازدید و با پرسنل این مجموعه آشنا شد.

وی مهمترین مشکل این پرسنل خدوم را بحث چارت سازمانی عنوان کرد و از مدیر حوزه مدیر عامل درخواست کرد که این موضوع را به مشاوره ارجاع دهد تا مورد بررسی قرار گیرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  1463
بازديد دیروز :  1767
بازديد هفتگی :   9572
بازديد ماهانه :  53177
کل بازديد سایت :  4442885
بازديدکنندگان آنلاین :  0