اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق صبح امروز اولین جلسه خود را در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور رضا فلاح مبارکه برگزار کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن صبح امروز در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت،سید علیرضا میرطاهری رئیس هیئت مدیره باشگاه،ابراهیم تفکری بافقی نائب رئیس هیئت،مهدی طالعی خزانه دار و عضو هیئت،محمد رضا کاظمی و علی محمد قاسمی اعضای هیئت مدیره برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این جلسه با تاکید بر اهمیت ورزش کارکنان شاغل شرکت و تندرستی آنان بیان کرد: ما متولی سلامت و نشاط شاغلین در شرکت هستیم که به وسیله ورزش تامین می شود و رویکرد اصلی باید تشویق پرسنل به ورزش و تسهیل شرایط برای ورزش کردن و نیز فراهم نمودن امکانات باشد.

رضا فلاح مبارکه با توجه به مبالغ بسیاری که سالانه از سوی شرکت در بحث درمان پرسنل و خانواده های آنان صرف می شود،هر گونه هزینه برای تشویق پرسنل به ورزش را ارزشمند و به عنوان درآمد دانست و گفت: یکی از رویکردهای هیئت مدیره در برنامه ریزی ها باید این باشد که چه مشوق هایی را بگذاریم تا پرسنل به ورزش سوق پیدا کنند و جذب شوند.

فلاح مبارکه از هیئت مدیره باشگاه آهن خواهان شد، توجه جدی و برنامه ریزی برای ورزش پرسنل شرکت و خانواده های آنان  را بیشتر مدنظر قرار دهند.

گفتنی است؛ محمد رضا کاظمی نیز به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی باشگاه آهن تعیین شد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  303
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51361
بازديد ماهانه :  190410
کل بازديد سایت :  4738339
بازديدکنندگان آنلاین :  0