سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  انجمن سنگ آهن ایران نیاز به خانه تکانی دارد محمد جواد عسکری باقر آبادی با 27 رای در رتبه چهارم قرارگرفت.

مهرداد اکبریان عضو هیت مدیره انجمن سنگ آهن ایران در گفتگو با معدن ۲۴ گفت:با اینکه اعتقاد دارم انجمن سنگ آهن ایران در ۵ سال گذشته نمره قبولی گرفته است اما در سه سال آینده نیاز مند به اتخاذ رویکرد های جدید هستیم و تفکرات گذشته و قدیمی پاسخگو نیست.

وی تصریح:تمرکز بر رو ی تحقیق و پژوهش ، اجماع نظرات ۸۴ عضو انجمن سنگ آهن ایران در تصمیمات کلیدی معدن و زنجیره فولاد،تعامل سازنده و غیر تهاجمی و حق طلبانه با دولت و اقای شریعمتداری باید جز اهداف اصلی دوره آینده هیت مدیره انجمن سنگ آهن باشد .

اکبریان تصریح:متاسفانه در سه سال گذشته در انجمن سنگ آهن وحدت رویه در هیت مدیره نبود و تصمیم گیری ها در اختیار ۵ نفر بود .

وی افزود: در دور جدید هیئت مدیره انجمن سنگ ایران با لیست واحد خواهم آمد که متشکل از سه شرکت بزرگ دولتی و ۴ تولید کننده و صادرکننده معتبر کاملا خصوصی است.

اکبریان گفت: بخش تجارت و تولید سنگ آهن بیشترین سهم را در اقتصاد معدن دارد بنابراین باید میدان دار این حوزه باشد در صورتیکه در سه سال گذشته در حاشیه بود.

عصر روز ۲۸ مرداد مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن سنگ‌آهن ایران با دستور جلسه انتخاب دوره جدید هیات مدیره برگزارشد.

محمد جواد عسکری باقرآبادی،با کسب ۲۷ رای دررده چهارم اعضاء قرار گرفت.

انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران ، به عنوان تنها نماینده تخصصی کسب و کار سنگ آهن ایران، تشکلی صنفی است که به منظور بهبود محیط کسب وکار اعضا و توسعه معدنکاری سنگ آهن ایران از سال ۱۳۹۱ تاسیس شده است. این انجمن متشکل از بنگاه های اقتصادی فعال در اکتشاف، استخراج، تولید و فرآوری سنگ آهن، هم اکنون با پوشش بیش از ۹۰ درصد سهم بازار سنگ آهن ایران، نقشی بی بدیل در انعکاس صدای بنگاه های اقتصادی زنجیره ارزش سنگ آهن دارد. حضور مؤثر انجمن در فرآیند سیاستگذاری عمومی و انتقال به موقع و درست نظرات، خواست ها و ترجیحات اعضا به سیاست گذاران طی دوره عمر کوتاه انجمن، منجر به کسب دستاوردهای مهمی، همچون عدم وضع عوارض بر صادرات سنگ آهن ایران، کاهش و استمهال حقوق دولتی و اصلاح بخشنامه جرایم اضافه تولید شده است.

 

 

 

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  15
بازديد دیروز :  2113
بازديد هفتگی :   26917
بازديد ماهانه :  84901
کل بازديد سایت :  3945968
بازديدکنندگان آنلاین :  0