سنگ آهن مرکزی ایران بافق
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید *****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  احداث ۱۰ کیلومتر از جاده سیروس آباد توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در خدمتی دیگر به مردم شهرستان بافق احداث 10 کیلومتر از پروژه جاده سیروس آباد را متقبل شد تا فراتر از مسئولیت اجتماعی خود ایفای نقش کند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن عصر امروز به همراه چند تن از مسئولان شرکت از پروژه احداث جاده بافق – سبزدشت ( سیروس آباد ) بازدید کرد.

سید ابراهیم حسینی مدیر راهسازی (طرح های متوسط ) شرکت سنگ آهن طول این  پروژه را ۴۶ کیلومتر عنوان کرد و گفت: شرکت سنگ آهن طی قولی به محیط زیست و در راستای ایفاء مسئولیت اجتماعی احداث ۱۰ کیلومتر از این جاده را به مبلغ ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان متقبل شده است.

وی با بیان اینکه این کار با مشارکت اداره راه و شهرسازی انجام می شود،افزود: ابنیه و عملیات خاکی با شرکت سنگ آهن و آسفالت با اداره راه وشهرسازی است.

حسینی ادامه داد: این جاده مسیر جاده بافق – سبزدشت را ۱۲ کیلومتر نزدیکتر می کند. قرار داد جاده ای ما یکساله است اما امیدواریم زودتر از زمان مقرر پیمانکار کار را به پایان رساند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه در مناقصه ای به شرکت تعاونی دهیاری ها واگذار شد که با صرفه اقتصادی بیشتری است و هر گونه سوددهی در روستاها هزینه می شود،بیان کرد: امیدواریم قطعات بعدی نیز تامین اعتبار شود تا این پروژه هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

 مدیر راهسازی شرکت در پایان از رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن که بیشتر از مسئولیت اجتماعی به شهر و مردم خدمت می کند،تشکر و قدردانی کرد. 
مدیر عامل شرکت سنگ آهن همچنین با حضور در گلزار شهدای گمنام روستای دولت آباد،ضمن قرائت فاتحه و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان،با آرمانهای آنان تجدید میثاق کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط  آمار بازدید 
بازديد امروز :  459
بازديد دیروز :  973
بازديد هفتگی :   12385
بازديد ماهانه :  70094
کل بازديد سایت :  311145
بازديدکنندگان آنلاین :  2