آغاز طرح ملی کنترل فشار خون بالا در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با حضور مدیرعامل
سنگ آهن مرکزی ایران بافق
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸  -  
 » *****به پورتال شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خوش آمدید ***** سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.*****بهره وری:انجام کار درست به روش صحیح*****  
/تماس-با-ما
 دانلود نرم افزارهای کاربردی
 نظرسنجی 

نظرتان در مورد پرتال جدید چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
چاپ این مطلب   
»  آغاز طرح ملی کنترل فشار خون بالا در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با حضور مدیرعامل طرح ملی کنترل فشار خون بالا به منظور شناسایی افراد مبتلا به این بیماری و کنترل آن در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ ابراهیم غلام رضا پور مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن بافق (HSE) با بیان اینکه طرح ملی کنترل فشار خون از تاریخ ۲۷ اردیبهشت  آغاز و تا ۱۴ تیر ۹۸ ادامه دارد،افزود: در این طرح افراد بالای ۳۰ سال، زنان  باردار و کسانی که بیماری های کلیوی دارند جامع هدف ما هستند.

 

وی اظهار داشت: در بحث فشار خون و غربالگری که در سطح کشور انجام گیرد ،مشخص می شود چه تعداد افراد دچار مشکل فشار خون بالا هستند و چه اقداماتی باید انجام گیرد.

 

غلامرضا پور با بیان اینکه این طرح از امروز در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاز شده است،گفت:  شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با توجه به تعهدات خود و مسئولیت اجتماعی که در بحث بهداشت و درمان دارد با همکاری شبکه بهداشت و درمان این طرح را از امروز با حضور مدیرعامل شرکت آغاز نموده است که به شکل کامل برای تمام پرسنل مجموعه انجام خواهد گرفت.

 

مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن آمار مبتلایان به فشار خون را نسبت به ۲ سال گذشته ۱۰ درصد بیشتر عنوان کرد و تاکید داشت:  باید تدابیر پیشگیرانه نسبت به کنترل فشار خون این افراد انجام دهیم که این طرح کمک خواهد کرد تا به اهداف مورد نظر برسیم.

 

شایان ذکر است، این طرح فردا در محل کارت زنی های آهنشهر، معدن چغارت، سه چاهون و گندله سه چاهون اتفاق انجام خواهد گرفت و کلیه پرسنل باید در این طرح شرکت کنند.

در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور در بخش های مختلف بهداری آهشنهر با پرسنل آن دیدار و گفتگو کرد.

طرح های شرکت 
  • احداث خطوط راه آهن

  • طرح احداث کارخانه فولاد سازی بافق کسری

  • بازیافت آب از فاضلاب شهری

  • طرح اصلاح خطوط تولیدی کنسانتره سنگ آهن

  • طرح گندله سازی

  • طرح احداث کارخانه ۲ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن

 پیوندهای مهم 
 پایگاه‌های مرتبط 


 آمار بازدید 
بازديد امروز :  303
بازديد دیروز :  3932
بازديد هفتگی :   51361
بازديد ماهانه :  190410
کل بازديد سایت :  4738339
بازديدکنندگان آنلاین :  1